verze pro tisk

Tradiční mokré holení se vrací do módy

3. září 2014

Pánové, chcete mít perfektně oholené vousy a svěží, jemnou pokožku? Pak vězte, že toho nejlépe docílíte klasickým způsobem, který představuje mokré holení. Tato metoda se před pár lety zdála být už prakticky vymizelá. Dnes se ale opět vrací do módy. Muži totiž poznávají, že tradiční holení má své kouzlo. A hlavně je účinnější nežli používání moderních holicích strojků a pěn ve sprejích.

Kouzlo mokrého holení

Mokré holení je sice možná časově náročnější, ovšem má svá kouzla. Především jím docílíte perfektního vzhledu. Vaše tvář je po oholení dokonale čistá a hebká, tedy přesně tak, jak to potřebujete.

Při použití tradiční sady na holení, která obsahuje kromě strojku s žiletkou (nebo případně břitvy) také štětku, mýdlo a misku, se z rutinní péče o pokožku stává jakýsi příjemný rituál. Pravý gentleman nepoužívá tuctové elektrické strojky a pěnu ve spreji, ale má doma připravenou kompletní sadu na mokré holení.

Správný postup holení mokrou cestou

Holení mokrou cestou je jednoduché, zvládne jej každý z vás. Postup je takový, že si nejprve připravíte mýdlovou pěnu. Mýdlo na holení nahřejete v misce pomocí teplé vody. Pak jej napěníte štětkou a nanesete na navlhčenou tvář.

Další postup už jen obdobný jako v případě moderního holení. Je-li použita břitva na holení, musíte jen být trochu více opatrní, abyste se neřízli. Po oholení je jen potřeba důkladně omýt štětku, aby v ní nezůstaly zbytky mýdlové pěny.

Jak vidno, mokré holení není nijak složité. Stačí si jej několikrát vyzkoušet a celý postup si zautomatizujete. Už při první zkušenosti ale oceníte, o jak efektní a hlavně efektivní metodu jde. I vaše přítelkyně či žena změnu způsobu holení pozná na první pohled a dotyk.

Kompletní sady na holení pořídíte online v internetovém obchodě KvalitníHolení.cz. Tento eshop nabízí také prodej jednotlivých komponent, které jsou nezbytné pro tradiční způsob holení – štětky na holení, břitvy, misky a mýdla. To vše za příznivé ceny a ve značkovém provedení. Vřele doporučuji kupříkladu mýdlo na holení s obsahem eukalyptu a mentolu, které je příjemně osvěžující a perfektně zvláčňí vaši pokožku. Je daleko příjemnější nežli i ty nejlepší pěny ve sprejích.

Sada na mokré holení vám vydrží po celá léta

Při porovnání ceny navíc zjistíte, že mokrý způsob holení se vyplatí. Pořízení celé sdady sice vyjde na nějakou tu tisícikorunu, ovšem štětka a koncekonců i ostatní komponenty vám budou sloužit po mnoho měsíců, ba dokonce možná i několik let.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Čtěte také...

Wenger: tradiční výrobce špičkových švýcarských hodinek

Wenger: tradiční výrobce špičkových švýcarských hodinek

Švýcarské hodinky obecně v lidech vzbuzují důvěru. A je to určitě právem. Značkové švýcarské hodinky totiž patří již po celá desetiletí ke špičce v této oblasti. V současné době se na výrobu hodinek specializuje několik firem, které pocházejí, případně mají sídlo ve Švýcarsku. Díky globalizaci a r…

Jak se zbavit chloupků snadno a efektivně?

Jak se zbavit chloupků snadno a efektivně?

S krásným slunečným počasím stále více odhalujeme své tělo. S tím ale přichází i otázka, jak se zbavit nežádoucích chloupků? Zjistili jsme pro vás výhody a nevýhody jednotlivých metod, které se dnes nejvíce používají.


5 způsobů odstraňování chloupků: Jaký si vybrat?

5 způsobů odstraňování chloupků: Jaký si vybrat?

Odstraňování chloupků je problém, který řeší každá žena. Existuje mnoho způsobů, jak se jich zbavit, ale který je ten nejlepší? Jeden je bolestivý, další krátkodobý. Najít takový, jenž vám bude naprosto vyhovovat nemusí být jednoduché. Čtěte dál a dozvíte se klady a zápory každé možnosti.

Dámské overaly na léto jsou opět v kurzu

Dámské overaly na léto jsou opět v kurzu

Hitem osmdesátých let byly v dámské módě overaly. Dlouhou dobu se zdálo, že se jejich čas definitivně nachýlil ke konci. Teď se však dámské overaly dostávají opět do kurzu.