verze pro tisk

Čím vším se dají zdobit nehty? Možností je nepřeberné množství

21. únor 2014

Péče o nehty je zcela zásadní zejména pro slečny a ženy. Zatímco muži se spokojí s tím, že mají nehty dobře ostříhané a neokousané, ženy si s nimi samozřejmě vyhrají mnohem více. Důležitou roli přitom hraje také jejich zdobení. V současné době existuje celá řada zdobících prvků a materiálů, které lze na nehty použít. Jaké z nich jsou právě nyní IN?

Lakování nehtů

Zdobením nehtů nejrůznější formou se zaobírá drtivá většina žen. Klasiku představují zdobící laky. Díky nim si můžete na nehty vykreslit opravdu vše, co se vám zlíbí. Podstatné je, aby nehty dobře zapadly do celkové vizáže, a také jste zvolila vhodný lak a barvu pro danou konkrétní příležitost.

Třpytky

Kromě barevného zdobícího laku se nehty dají ozdobit také pomocí třpytek. Ty aplikujete ve chvíli, kdy na nehty nanesete vrstvu laku. Jedná se o drobný detail, díky němuž však nalakované nehty získají zcela nový a originální vzhled.

Samolepky na nehty

Moderní variantou při zdobení nehtů je využití samolepek. Jde vlastně o obrázky, které pouze sejmete z podkladu a jednoduše je nalepíte na nehty. Zdobením nehtů tak nestrávíte desítky minut, přesto nehty na vašich rukách budou vypadat opět skvěle a naprosto jedinečně.

Další hity pro zdobení nehtů

Je i celá řada dalších možností, jak přistoupit ke zdrobení nehtů. Ve specializovaných obchodech narazíte například na ozdobné sušené květinky, které aplikujete tak, že je vložíte na nehet ve chvíli, kdy je lak ještě čerstvý. Dále můžete použít různé drahokamy a kamínky, které rovněž vypadají mimořádně efektně. Velmi módní záležitostí jsou pak magnetické laky nebo zdobící fólie na nehty.

Komerční sdělení

-obs-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Elektronické cigarety: Objevte nové možnosti kouření

Elektronické cigarety: Objevte nové možnosti kouření

Kouření si můžete zpříjemnit, elektronické cigarety nabízejí dosud nepoznané možnosti a to každému kuřákovi. Zaměřovali jsme se na jednotlivé kuřáky a výhody, které jim elektronická cigareta přinesla. Zajímá vás, co by tento produkt mohl nabídnout vám?

Postup, jak na gelové nehty doma: Jak okouzlit pěstěnými nehty?

Postup, jak na gelové nehty doma: Jak okouzlit pěstěnými nehty?

Pěstěné ruce a upravené nehty jsou vizitkou každé ženy. Skvělou volbou jsou gelové nehty, ale pravidelná návštěva kosmetických salónů se prodraží. Víte, jak ušetřit? Poradíme vám postup, jak si vytvořit gelové nehty doma.


V Praze se dají zakoupit módní džíny značky MET Jeans

V Praze se dají zakoupit módní džíny značky MET Jeans

Džíny snad nikdy nevyjdou z módy. Proč také. Vždyť se jedná o oblečení, které je velmi příjemné pro každodenní nošení, je pohodlné a navíc i stylové. A nosí jej nejen pánové. I ženy si na sebe rády vezmou džínové kalhoty či sukni. Tak tomu bylo i v případě mé přítelkyně, která v Praze objevila butik…

Lakování nehtů: Jak si netradičně ozdobit nehty?

Lakování nehtů: Jak si netradičně ozdobit nehty?

V současné době jsou velmi populární gelové nehty, které před časem doslova převálcovaly laky. Proč? Gelové nehty dlouho vydrží a nemusíte se o ně starat. Lakování se ovšem vrací, protože nabízí zajímavé možnosti, jak si nehty ozdobit. Nemusíte stále nosit jen „nudnou“ francouzskou manikúru. Vyzkouš…