verze pro tisk

Oživte svůj šatník. Novým trendem je 3D efekt!

3. květen 2012

Láká vás změna? Nejjednodušší cestou je pořídit si nový kousek do vašeho šatníku. Zkuste vzor, který se inspiruje trendem 3D potisku. Motivy jsou výrazné, plné velkých obrazců i jemných geometrických tvarů, barevných květů či zvířat. Zjistili jsme za vás, jak je nosit!


Souhvězdí, záplava květů, lilek, poletující ptáčci a malby Moneta. Na první pohled jedno s druhým nesouvisí. Pokud se ale podíváte na aktuální dění na přehlídkových molech, pochopíte. Všechna tato témata najdete v novém trendu 3D tiskových efektů.

 

Buďte nepřehlédnutelná


Hra barev, stylů a forem je pro designéry denním chlebem. Nyní dostali do rukou novou hračku. 3D tisk umožňuje tisknout barvy v nové síle světla a vzory v nových hloubkách, a to na topy, šaty, sukně i kalhoty.


Nový trend, ale nesedí všem. Hvězdné nebe, zeleninový záhon nebo jiný výrazný vzor potřebuje sebevědomou, možná trochu extravagantní nositelku, která má velkou představivost a odvahu ukázat se v něčem netradičním.

 

Jak nosit 3D potisk?


Aby celkový vzhled nepůsobil přezdobeně, můžete ukázat víc kůže, například díky kratší sukni, nebo topu s odhalenými rameny. Také vlasy, pleť a tvar obličeje by měly hrát roli při výběru potisku. Ne každý vzorovaný tisk se hodí ke každému obličeji.

 

Vhodné kombinace


Zahaleni do některých obrazců byste se asi nemuseli cítit zrovna příjemně. Impresionistické tahy štětcem na šatech ještě více podtrhují jemné kontury obličeje a romantické lokny ve vlasech, proto pro vyvážení celého modelu volte sytou barvu rtěnky.  V případě, že zvolíte velké motivy v kombinaci s jasnými barvami, vzbudíte jistě pozornost okolí, a proto vyznění outfitu prospěje hladký účes doplněný „nahým“ líčením.


Inspirovat se můžete u návrhářských dílen Dolce, Erdem, Pilotto nebo McCartney.  


Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Vytvořte si stylový šatník!

Vytvořte si stylový šatník!

Marně přemýšlíte, co na sebe, ale ve skříni máte oblečení dost? Poradíme vám, jak vytvořit stylový šatník, ze kterého bude radost si vybírat!

Vánoční nálada: Provoňte svůj domov

Vánoční nálada: Provoňte svůj domov

Zima je ideálním obdobím pro horké čaje, svíčky a večery s knížkou. Vánoce jsou už za dveřmi. Navoďte si tu správnou vánoční náladu doma už nyní. Užijte si klidu a starosti a shon hoďte za hlavu.


Rozkvetlá móda: Tipy, jak nosit květinové vzory!

Rozkvetlá móda: Tipy, jak nosit květinové vzory!

Vše kolem nás kvete, příroda je v plné síle a ukazuje nám svou pestrobarevnou krásu. Proč se tedy neinspirovat a nenechat rozkvést i svůj šatník! Jemný decentní potisk fialek i výstřední velké květy můžete nosit úplně na všem –od kabelek, přes sandálky a trička až po sukně a samozřejmě šaty.

Zvířecí motivy: Jak ze sebe udělat dravou kočku?

Zvířecí motivy: Jak ze sebe udělat dravou kočku?

Zvířecí vzory jsou neustále v módě. Oživte svůj šatník několika dravými kousky a uvidíte, že budete in. Jak správně kombinovat s ostatním oblečením, abyste nevypadala jak od kolotoče? To vše a ještě více se dočtete v článku.