verze pro tisk

Dámské spodní prádlo, které potěší oči každého muže

30. červen 2014

Chcete být svůdná a nechat pokochat oči svého partnera? Pak si pořiďte erotické spodní prádlo. Díky němu budete vypadat naprosto úžasně a váš milenec, přítel či manžel to jistě náležitě ocení.

Klasické spodní prádlo plní svoji funkci zejména z hlediska účelovosti. Jde o to, abyste se v něm během dne cítila dostatečně pohodlně. Proto je třeba při jeho výběru klást důraz především na kvalitu materiálů a také vhodné velikosti.

U erotického spodního prádla je tomu trochu jinak. Jde především o to, aby bylo oku lahodící. Při pohledu na vás se muži musí doslova rozjasnit všechny smysly. I zde toto spodní prádlo samozřejmě vybírejte s ohledem na materiály. Především se ale zaměřte na to, aby bylo dostatečně sexy.

Korzety

Sázkou na jistotu jsou korzety. Muž, který se podívá na ženu, jež je oblečena pouze v těsném korzetu, který dává vyniknout všem vašim partiím, vám zcela jistě neodolá. Korzet je navíc perfektní v tom, že dokáže opticky zeštíhlit vaší postavu, zvýrazní poprsí a také pomůže napřímit vaši postavu.

Lze je pořídit se zadním nebo předním zavazováním. Přední zavazování je přeci jen praktičtější, neboť se do korzetu dostanete daleko rychleji a bez větší námahy. Obě varianty však každopádně působí velmi sexy. To vám jistě potvrdí váš partner, až vás v novém korzetu spatří.

Bodystocking

Kromě korzetů můžete zvolit i další druhy spodního prádla, které má erotický nádech. Stále oblíbenější je takzvaný bodystocking.

Jde vlastně o sexy punčochy. V porovnání s klasickými punčochami však bodystocking obepíná prakticky celé vaše tělo. To opět přispívá k optickému zatraktivnění vaší postavy. Navíc tento typ spodního prádla umně zakryje případné tělesné nedostatky, které by pro vábení muže mohly být do jisté míry odrazující.

Erotické spodní prádlo vybírejte opravdu pečlivě. Dokonce ani nemusí být tak pohodlné jako běžné spodní prádlo. Stejně na vás nejspíše moc dlouho nezůstane. Díky němu se z vás totiž stane ještě přitažlivější osoba, které zkrátka nikdo neodolá.

Komerční sdělení Placla.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Spodní prádlo, které vás zahřeje

Spodní prádlo, které vás zahřeje

Existují zimní vychytávky ke spodnímu prádlu, které vás zahřejí a vy se nebudete muset bát, že nastydnete. A pozor i teplé spodní vrstvy mohou vypadat sexy, takže se za jejich nošení nemusíte stydět.

Spodní prádlo, které nesmí chybět ve vašem šatníku - část I.

Spodní prádlo, které nesmí chybět ve vašem šatníku - část I.

Které spodní prádlo by každá žena bez výjimky měla mít ve svém šatníku? A které nejvíce potěší vašeho partnera?


Jak správně prát spodní prádlo?

Jak správně prát spodní prádlo?

Libujete si v nákupech spodního prádla a mrzí vás, že musíte své oblíbené kousky tak brzy odložit, protože jsou zničené? Nemusíte si kupovat jen levné podprsenky, které vám není líto vyhodit. Stačí jen vědět, jak o spodní prádlo pečovat.

Vánoční spodní prádlo: Potěšte svého partnera!

Vánoční spodní prádlo: Potěšte svého partnera!

Pro svou drahou polovičku nemusíte vymýšlet žádné složité dárky. Nejvíce ho potěšíte, když uděláte dárek ze sebe. Čím oslnit vašeho milého se dočtete v článku.