verze pro tisk

Vytvořte si stylový šatník!

29. červen 2012

Asi žádná žena není 100% spokojená se svým šatníkem. Každé ráno před ním stojíme, a i když je narvaný k prasknutí, stále se nám zdá, že oblečení máme málo, že není z čeho vybrat. Popřípadě nám naše oblečení už nepřijde tak trendy a máme chuť na změnu, na něco nového. S našimi radami si však můžete vytvořit stylový šatník, ze kterého bude radost vybírat si oblečení.

Chyby, které děláte

Ne každý člověk si hned vytvoří svůj vlastní jedinečný styl. Možná jste se stala „obětí“ módního diktátu, úzkostlivě sledujete módní trendy a hlídáte si, abyste byla vždy oblečená podle poslední módy. To je ale chyba, takové oblečení o vás nic nevypovídá. Jistě, inspirace módními trendy je užitečná, ale poslouchat na slovo módní diktát opravdu nemusíte. Navíc módní návrháři šijí většinou takové typy oblečení, které sluší jen modelkám, a tak se může stát, že takové oblečení nebude pasovat ani k vaší osobnosti a ani k vašemu typu postavy.

 

Peníze nejsou rozhodující

Čím více peněz zaplatíte, tím větší kvalitu můžete očekávat. Tak tohle už dávno neplatí. Všimněte si, že i světoznámé celebrity nakupují v sekáčích, nebo běžných obchodech. A jak stylový šatník mají! I pokud nemáte zrovna peněz nazbyt, můžete být dobře oblečená. Blíží se letní výprodeje, určitě je běžte „omrknout“. A také projděte secondhandy ve vašem městě, určitě tam najdete super kousky za hubičku.

 

3 zásadní rady, kterých se držte

Rada č. 1: Doma se oblékejte jako když vyrážíte do města/do společnosti

I doma se oblékejte přitažlivě, hrajte si s módou. Váš partner jistě ocení, pokud si místo teplákové soupravy oblečete šaty.

Rada č. 2: Zbavte se jednou provždy starých věcí

To tričko vám leží ve skříni asi už věčnost, na sobě jste ho měla jednou, a to ještě při zkoušení v kabince. Vlastně se vám ani nelíbí, ale své místečko ve skříni má stále. Pryč s takovými kusy oblečení! Vše, co už nenosíte odneste do secondhandu a za utržené peníze si kupte nové trendy kousky.

Rada č. 3: Doplňte zásobu univerzálního oblečení

Možná vám v šatníku chybí základní kousky jako například bílá košile, nebo „malé černé“. Dokupte je, uvidíte, že investice do nadčasového oblečení se vyplatí.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Oživte svůj šatník. Novým trendem je 3D efekt!

Oživte svůj šatník. Novým trendem je 3D efekt!

Láká vás změna? Nejjednodušší cestou je pořídit si nový kousek do vašeho šatníku. Zkuste vzor, který se inspiruje trendem 3D potisku. Motivy jsou výrazné, plné velkých obrazců i jemných geometrických tvarů, barevných květů či zvířat. Zjistili jsme za vás, jak je nosit!

Zvířecí motivy: Jak ze sebe udělat dravou kočku?

Zvířecí motivy: Jak ze sebe udělat dravou kočku?

Zvířecí vzory jsou neustále v módě. Oživte svůj šatník několika dravými kousky a uvidíte, že budete in. Jak správně kombinovat s ostatním oblečením, abyste nevypadala jak od kolotoče? To vše a ještě více se dočtete v článku.


Hodinky jsou trendy doplněk, nezapomínejte na ně

Hodinky jsou trendy doplněk, nezapomínejte na ně

Ráda byste vypadala elegantně? Pouze vhodně zvolené oblečení nestačí. Nezapomínejte na módní doplňky, jako jsou prstýnky, řetízky, náhrdelníky či hodinky, které vás příjemně oživí a dodají vašemu vzhledu komplexnost. A jelikož se každý typ hodinek a šperků hodí pro různé příležitosti, vytvořte si do…

Seznamte se s cizincem online

Seznamte se s cizincem online

Léto se blíží mílovými kroky a vy byste se ráda vydala na dovolenou do zahraničí. Všechny vaše kamarádky jsou již zadané a vy v žádném případě nechcete cestovat samotná.