verze pro tisk

Polokošile jsou ideálním oblečením pro volný čas a na sport

11. únor 2015

Zatímco v zaměstnání mnozí z nás musejí ve stylu oblečení dodržovat určité firemní zásady a dress code, což platí také pro různé slavnostní příležitosti a kulturní akce, ve volných chvílích záleží jen na našem stylu. Velmi elegantním a zároveň příjemným oblečením jsou polokošile.

Pohodlné oblečení pro neformální příležitosti

Polo-košile se skvěle hodí pro volný čas, kdy nejste svázáni nějakou etiketou. Působí ladně a přitom jsou velmi komfortní. Během léta se dají využít verze s krátkými rukávy, člověk se v nich zbytečně nepotí. V chladnějším období jsou pro změnu perfektní polo košile s dlouhými rukávy.

Při sportu se zbytečně nezpotíte

Kvalitní polokošile se hodí nejen pro běžné nošení ve volném čase, ale také například ve chvíli, kdy jdete sportovat. Dá se v nich hrát třeba tenis, bowling, fotbal a další míčové sporty, i při jízdě na kole vás tento druh oblečení nijak neomezuje.

Jak postupovat při výběru polo-košile?

Důležité je, abyste zvolili kvalitní produkt. Mám tím na mysli zejména materiál, z něhož je polo košile vyrobena. Ideální je bavlna, ovšem i moderní umělé tkaniny nabízejí solidní komfort.

Dále je třeba si všímat také způsobu upínání u krku, což je jeden z charakteristických znaků pro tento druh oblečení. Polokošile mají u krku zapínání na knoflíčky. Obvykle jsou zde dva či tři. Během sportování si díky tomu můžete kdykoliv rozepnout oděv u krku a dopřát si tak více pohodlí.

Kde zakoupíte pohodlné oblečení pro volný čas?

Kvalitní univerzální polo košile, které se hodí pro volný čas, na sport i do práce, kde po váš zaměstnavatel nevyžaduje oblek či jiné formální oblečení, vyrábí společnost Xfer s.r.o. Ta je přímým výrobcem zejména reklamního oblečení.

Vzhledem k tomu, že její obchod funguje jako velkosklad, je ideálním distributorem zejména pro firmy, které chtějí mít vlastní reklamní polokošile. Obchod má veškeré zboží skladem, tudíž garantuje jeho expedici nejpozději druhý den od přijetí objednávky. Při nákupu nad 5.000 Kč navíc nemusíte platit za dopravu.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Polokošile jsou ideální jako letní firemní oblečení

Polokošile jsou ideální jako letní firemní oblečení

Provozujete restauraci, obchod s potravinami či jiným zbožím a chcete, aby se vaši zaměstnanci už na první pohled odlišovali od zákazníků? Pak jim pořiďte firemní oblečení. Dejte si ale pozor na to, aby bylo dostatečně kvalitní a pohodlné. Jedině tehdy, když se v něm zaměstnanci budou cítit dobře, p…

Sněhule: Elegantní boty i na sport

Sněhule: Elegantní boty i na sport

I když venku to vypadá spíše na jarní obuv, není nad to mít pořádné zimní boty, které si můžete vzít kamkoliv. Zapomeňte na kozačky na vysokém podpatku, ty se hodí do džungle velkoměsta, co ale obujete, když pojedete na víkend na chatu?


Přesýpací hodiny jako ideální tvar postavy. Podtrhněte ho vhodným oblečením!

Přesýpací hodiny jako ideální tvar postavy. Podtrhněte ho vhodným oblečením!

Postava tvaru přesýpacích hodin je snem žen už hodně dlouho. Podívejte se s námi na minulost této touhy po dokonalosti a objevte tipy a triky pro tento typ postavy.

Hodinky jsou trendy doplněk, nezapomínejte na ně

Hodinky jsou trendy doplněk, nezapomínejte na ně

Ráda byste vypadala elegantně? Pouze vhodně zvolené oblečení nestačí. Nezapomínejte na módní doplňky, jako jsou prstýnky, řetízky, náhrdelníky či hodinky, které vás příjemně oživí a dodají vašemu vzhledu komplexnost. A jelikož se každý typ hodinek a šperků hodí pro různé příležitosti, vytvořte si do…