verze pro tisk

Plesové šaty: Jak si vybrat ty pravé?

28. říjen 2013

Blíží se plesová sezóna. Nevejdete se do loňských šatů nebo už se vám jenom nelíbí? Nebaví vás na každý ples nosit ty stejné? Poradíme vám, jaké plesové šaty si vybrat, abyste v nich zazářila.

Dlouhé nebo krátké

To je první kritérium, které musíte při výběru šatů zohlednit. Záleží hlavně na tom, jestli na plesech spíše tancujete nebo postáváte u baru a popíjíte s přáteli drink.

Jestliže se zastavíte jen o přestávce a jinak jste na parketu, tak se vám bude lépe tancovat v krátkých šatech. Nebudete muset hlídat, abyste si na ně nešlápla nebo se do nich nezamotala. Ovšem pozor, šaty nesmějí být příliš krátké, abyste je zase nemusela neustále hlídat.

Přiléhavé nebo princeznovské šaty

Dále musíte vybírat podle toho, jakou máte postavu. Každé ženě sluší něco jiného. Důležité je zvolit správný střih šatů. Můžete si dovolit šaty na tělo, které obepínají vaše křivky a vystavují je tak na obdiv? Neváhejte a kupte si takové, nemáte se za co stydět.

Máte silnější stehna a zadeček? Nevadí, i vy si můžete vybrat plesové šaty, ve kterých zazáříte. Budou vám slušet ty, které jsou volnější právě přes boky, takže i klasické princeznovské střihy. Jestliže se pyšníte výrazným pasem, tak jej nezapomeňte zvýraznit. Přitáhnete tak pohled nejednoho muže.

Šaty pro všechny

Na každé postavě dobře vypadají korzetové plesové šaty. Štíhlé ženy akorát obtáhnou své křivky. Pokud máte pár kilo navíc, žádný problém. Korzet vás hezky stáhne, takže se budete cítit mnohem lépe a vystavit se na obdiv.

Sexy výstřih nebo odhalená záda

Pokud patříte k ženám, které se mohou chlubit větším výstřihem, využijte toho i v plesových šatech. Navíc můžete rafinovaným výstřihem odvést pozornost od jiných partií, se kterými nejste tolik spokojena.

U plesových šatů jsou velmi oblíbená odhalená záda. Problém je, že do takových šatů si nemůžete vzít podprsenku, protože by bylo vidět zapínání a celé kouzlo odhalených zad by se zkazilo. Použít můžete nalepovací podprsenku.

Vidíte, každá žena si může vybrat plesové šaty, které jí budou slušet. Ne vždy to bude přesně styl, který jste si představovala. Nutné mohou být nějaké ústupky, ale jistě si najdete takové, ve kterých budete hvězdou večera.

Autor: Veronika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Jak si vybrat šaty podle postavy?

Jak si vybrat šaty podle postavy?

Chystáte se na nějakou společenskou akci a nevíte, co na sebe? Sáhněte po šatech, zaručí vám, že budete vypadat žensky. Myslíte, že si šaty se svojí postavou nemůžete dovolit? Omyl, šaty sluší každé ženě, stačí zvolit správný střih a i s pár kily navíc můžete být za hvězdu večera.

Najděte ty pravé barvy pro vás v 5 krocích

Najděte ty pravé barvy pro vás v 5 krocích

Nevíte, jaké barvy vám sluší? Pomůžeme vám najít ty pravé barvy pro vás v 5 jednoduchých krocích!


Náušnice - našli jsme ty pravé pro vás!

Náušnice - našli jsme ty pravé pro vás!

Nevíte, jaké náušnice vám sluší? Váháte pokaždé při výběru náušnic? Pak vám tento článek pomůže najít ty pravé náušnice pro vás!

Oční stíny: Jak poznat ty pravé?

Oční stíny: Jak poznat ty pravé?

Oční stíny jsou ozdobou celého make-upu. Nejen, že vám zvýrazní oči, ale také je můžete sladit se svým outfitem. Víte, jaké barvy vám sluší, a kterým je lepší se vyhnout?