verze pro tisk

Jaký svetr by neměl chybět ve vašem šatníku?

20. prosinec 2013

Svetr je jedním ze základních kusů oblečení a rozhodně by neměl chybět ve vašem šatníku. Existuje ovšem mnoho druhů svetříků. Jaký je ten pravý pro vás? Čtěte dál a dozvíte se, jaké všechny svetry byste měla mít.

Svetr přes hlavu

Ten se skvěle hodí ke košilím, jenom vystrčíte límeček a rázem máte vytvořený elegantní outfit. Nezáleží na tom, po jaké barvě sáhnete, ale alespoň jeden musíte mít.

Cardigan

Tento je svetr je na zapínání. Je to další nezbytnost vašeho šatníku. Ideální je, mít jej v několika barvách, abyste je mohla nosit k různým topům. Výhodou je zapínání na knoflíky, protože si svetřík můžete kdykoliv rozepnout a sundat a nezničíte si účes.

Dlouhý svetr

Nejvíce jej využijete hlavně v zimním období. Díky své délce ochrání všechny partie, které mohou nastydnout. Nikde vám nebudou koukat holá záda. Tento svetřík si můžete obléct i k legínám.

Svetr s norským vzorem

Letošní zimní sezónu jsou v kurzu jakékoliv svetry s norským vzorem stejně jako i jiné kousky oblečení. Populárním motivem jsou i různí sobi, které můžete obléknou třeba k vánočnímu stromečku.

Vytahaný svetr

Také velmi oblíbené kousek letošní sezóny. Bohužel nelichotí každé postavě, takže je nutné jeho koupi zvážit a pečlivě jej vyzkoušet. Jeho výhodou je, že skryje i nějaké to kilo navíc.

Zdobené svetry

Existuje mnoho svetrů s různou aplikací, kterou mohou být volánky, zavazování či zajímavě řešený výstřih. Ty se hodí spíše k jednoduchým topům, aby se vzájemně nerušily. Můžete tak odpoutat pozornost od vašich rizikových partií.

Vidíte, na trhu je mnoho různých svetrů a může být těžké se v nich zorientovat. Ovšem svetrů není nikdy dost. Kupte si je ve více barvách. Pak je můžete kombinovat a každý den vypadat jinak.

Autor: Veronika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Spodní prádlo, které nesmí chybět ve vašem šatníku - část I.

Spodní prádlo, které nesmí chybět ve vašem šatníku - část I.

Které spodní prádlo by každá žena bez výjimky měla mít ve svém šatníku? A které nejvíce potěší vašeho partnera?

Tip: 10 kusů spodního prádla, které nesmí chybět ve vašem šatníku - část II.

Tip: 10 kusů spodního prádla, které nesmí chybět ve vašem šatníku - část II.

Co vám ještě nesmí chybět ve skříni, co se týče spodního prádla? Dalších pět kousků, které nesmí v šatníku scházet!


3 kousky, které by vám neměly chybět v podzimním šatníku

3 kousky, které by vám neměly chybět v podzimním šatníku

V každém ročním období existují věci, které prostě musíte mít. Jinak tomu není ani tento podzim. Ve vašem šatníku by rozhodně neměly chybět tři zásadní kousky, které to jsou? Čtěte dál a dozvíte se to.

Jaký odličovací přípravek používat?

Jaký odličovací přípravek používat?

Každá žena, která se pravidelně maluje, se musí před spaním odlíčit. Snad nejhorší, co můžete udělat, je jít spát nalíčená. Vaše pleť pak opravdu trpí. Potřebuje si od vrstvy líčidel odpočinout, nemluvě o prachu, který za celý den na vašem obličeji ulpí.