verze pro tisk

Jak se v zimě vyhnout čepici?

21. říjen 2013

Zásadně v zimě nenosíte čepice, protože vám nesluší a navíc ničí účes? Existují i jiné možnosti, jak si chránit uši před mrazy a přitom se nerozcuchat. Nevěříte? Zapomeňte na neforemné kulichy s velkými bambulemi a vyzkoušejte moderní čepice, které se skvěle hodí k jakémukoliv outfitu.

V jednoduchosti je krása

Skvělou náhražkou čepice je čelenka, ta chrání před zimou opravdu jen uši a navíc, pokud jste šikovná, se ji brzy naučíte nasazovat tak, abyste si nerozhodila účes.

Klapky na uši

V dnešní době jsou velmi oblíbené klapky na uši, které plní úplně stejnou funkci jako čelenka. Chrání pouze uši, ale navíc vám účes vůbec nezničí, protože se hlavy dotýkají úplně minimálně.

Jste z maloměsta a bojíte se, že si na vás lidé budou ukazovat? Hoďte předsudky za hlavu a noste klapky. Ať se za vámi klidně otáčejí, to vy jste vyzrála nad počasím a ještě u toho vypadáte dobře.

Klapky na uši si můžete koupit v mnoha barvách a stylech. Pro chladnější období zvolte ty s kožíškem, více vás zahřejí. Nemáte odvahu je vyzkoušet? Nebojte se klapky jsou praktické, pohodlné a sluší každému.

Elegantní klobouček

Baret se skvěle hodí pro dámy, které se vyžívají v romantickém stylu. Ladí k dlouhému kabátku a vysokým kozačkám. Koupit si můžete i pletené kloboučky, které po nasazení vytvarujete dle potřeby.

Většinou se nocí lehce našikmo a dodávají tak své nositelce šmrnc. Vyrábí se z lehké vlny, takže zahřejí, ale nerozcuchají. Vypadají dobře v kombinaci s rozpuštěnými vlasy.

Jak vybírat čepici?

Pří výběru čepice si vyzkoušejte více druhů a uvidíte, který vám bude nejvíce slušet. Nejlépe si s sebou vezměte někoho, kdo se s vámi podělí o svůj názor. Poslední slovo byste ale měla mít vy. Záleží na tom, jak se v dané pokrývce hlavy cítíte.

Vidíte, zimu můžete přečkat i bez klasické čepice. Nejen že zahřejete své uši, ale ještě budete vypadat stylově. Nezapomeňte jakoukoliv pokrývku hlavy sladit s ostatními doplňky jako jsou boty, rukavice a kabelka.

Autor: Veronika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Šaty v zimě? Proč ne.

Šaty v zimě? Proč ne.

Patříte k zastánkyním ženskosti a kalhoty jsou pro vás pasé? Nemusíte změnit styl oblékání jen kvůli jinému ročnímu období, zůstaňte svá. Poradíme vám, jak nosit šaty a sukně v zimě a nezmrznout.

Jakým chybám se vyhnout při líčení?

Jakým chybám se vyhnout při líčení?

Myslíte si, že prohřešky, které můžete napáchat v líčení, nemohou být tak hrozné? Omyl, na první pohled je vidět, že se něco nepovedlo a navíc si dokonce můžete přidat léta. Čemu se při líčení vyvarovat, se dočtete v článku.


Krásná i v zimě: Péče o vlasy a pokožku

Krásná i v zimě: Péče o vlasy a pokožku

Každé roční období s sebou přináší různé nároky na péči o pleť i vlasy. V létě si musíme poradit s vytrvalým slunečním svitem a v zimě naopak se zimou a vysušováním pokožky mrazy. Čím můžete oživit své vlasy a pleť, když venku přituhuje?

Legíny a punčochy: Jakými se vybavit na zimu?

Legíny a punčochy: Jakými se vybavit na zimu?

Milujete teplé měsíce, protože můžete vystavovat své nožky na obdiv v krátkých sukních? Na sukně nemusíte zanevřít ani v zimě, jen si musíte koupit dostatečně teplé ostatní doplňky.