verze pro tisk

Jaké šperky se hodí na ples?

8. leden 2016

Začátek roku je vždy ve znamení plesů a bálů. Pokud už máte připravené plesové šaty, ale nevíte, jaké si k nim vzít šperky, mohou vám pomoci následující rady.

V první řadě je třeba si říci, že vždy záleží na typu a tvaru plesových šatů. Dále pak také na vašem stylu a povaze. V neposlední řadě samozřejmě hrají roli finance.

Záleží na tom, jaké máte šaty

Pokud jde o kombinaci šperků a šatů, platí několik základních pravidel. Zvolíte-li spíše jednobarevnou kombinaci šatů, je vždy lepší k nim přidat náhrdelník, který bude výraznější. K barevným šatům se naopak více hodí spíše decentnější doplňky, jinak se už může stát, že vše bude v celkovém vyznění vypadat až moc překombinovaně.

Při výběru náhrdelníku hraje roli tvar šatů

V případě náhrdelníku záleží samozřejmě i na tvaru plesových šatů. Pokud mají větší výstřih, kupříkladu do tvaru písmene V, hodí se k nim ideálně náhrdelníky z korálků či perel. Mohou být výraznější. Naopak, pokud šaty sahají až ke krku, zvolte spíše menší a užší náhrdelník.

Ke šperkům, které byste neměly opomenout, pokud jdete na ples či bál, patří také náramky. Zde ale platí, že by měly být spíše méně výrazné. Zvláště tehdy, pokud máte ruce zahalené. Náramek je lépe vybírat drobný, tenký.

Náušnice vybírejte podle účesu

Určitě nezapomeňte ani na náušnice. Zde záleží mimo jiné na tom, jaký zvolíte účes. Máte-li krátké a málo výrazné vlasy, je vhodné si nasadit naopak výrazné a dlouhé náušnice, které opticky zvýrazňují vaši postavu.

Šperků nemá správná žena nikdy dost. Není příliš dobré na každou akci nosit stejný typ náramků a náhrdelníků. Proto se ještě před začátkem hlavní plesové sezony podívejte třeba do eshopu Lyra-sperky.cz. Ten nabízí celou řadu pěkných a módních šperků, které jsou zároveň cenově dostupné. Na své si zde přijdou nejen ženy, v sortimentu zboží jsou kupříkladu také pánské náramky.

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

4 tipy, jak bezpečně uchovávat šperky

4 tipy, jak bezpečně uchovávat šperky

Stejně jako každá žena máte jistě doma mnoho náramků, řetízků, náušnic a jiných šperků. Neustále se do sebe zamotávají a vy musíte vždy trpělivě oddělovat řetízky? Zapomeňte na tuto nepříjemnou činnost a uložte šperky tak, aby byly v bezpečí. Poradíme vám, jak na to.

Krásná i ve spánku aneb jaké vybrat pyžamo?

Krásná i ve spánku aneb jaké vybrat pyžamo?

Vybrat si správné pyžamo nemusí být úplně jednoduchá záležitost. Při spaní byste se měla cítit hlavně pohodlně. I spací úbor vám ovšem může slušet. Potěšte svého partnera a oblékněte sexy košilku, která probudí jeho fantazii.


Tvar postavy jablko. Jaké oblečení vám sluší?

Tvar postavy jablko. Jaké oblečení vám sluší?

Víte jaký typ postavy máte? Pokud ne, tak byste to měla co nejdříve zjistit a oblékat se podle toho. Dnešní článek je o ženách s tvarem postavy jablko.

Barvičky pro vaše oči. Jaké vám budou nejvíc slušet?

Barvičky pro vaše oči. Jaké vám budou nejvíc slušet?

Máte pocit, že se v nepřeberném množství očních stínů ztrácíte? Obchody nabízejí mnoho palet s různými barevnými kombinacemi, která je ale pro vás ta nejlepší? Poradíme vám, který odstín si vybrat.