verze pro tisk

Wenger: tradiční výrobce špičkových švýcarských hodinek

18. duben 2013

Švýcarské hodinky obecně v lidech vzbuzují důvěru. A je to určitě právem. Značkové švýcarské hodinky totiž patří již po celá desetiletí ke špičce v této oblasti. 
V současné době se na výrobu hodinek specializuje několik firem, které pocházejí, případně mají sídlo ve Švýcarsku. Díky globalizaci a rozvoji internetových obchodů máme to štěstí, že si švýcarské hodinky můžeme bez problémů pořídit i v tuzemsku.

Specifika značky Wenger

Tradičním výrobcem švýcarských hodinek vysoké kvality je značka Wenger. Tato firma vyrábí hodinky s módními prvky, ovšem zároveň dbá na tradici. Jednotlivé kolekce jsou vyráběny se specializací na vybraný okruh zákazníků. Firma tak do celého světa posílá kolekce pro muže i ženy nebo například pro sportovně založené lidi.

Kolekce Wenger Squadron

Velmi zajímavou se jeví kolekce Wenger Squadron. Ta kombinuje tradiční ručičkové hodinky s moderními funkcemi, které dnes zákazníci v hodinkách vyžadují. Díky tomu jsou hodinky Wenger Squadron vhodné pro každodenní nošení, ale dají se používat také při sportovních aktivitách či naopak na společenských akcích, kde je potřeba zachovávat jisté dekorum. Kolekce obsahuje několik variant hodinek, které dokáží oslovit muže i ženy, a to zejména v mladší a střední generaci.

Wenger klade velký důraz na kvalitu materiálů. Vybrané hodinky mají například safírová sklíčka, která jsou velmi odolná vůči poškození.

Značka Wenger a její další produkty

Švýcarské hodinky jsou obecně přijímány jako velmi kvalitní produkty. Pakliže jsou skutečně od švýcarského výrobce, pak má zákazník prakticky jistotu, že hodinky budou fungovat dle očekávání, s naprostou přesností.
Značka Wenger kromě hodinek vyrábí i další produkty. Někteří z vás při vyslovení této značky možná zbystří, neboť od ní doma mají nůž. Ano, armádní nože Wenger- Swiss Army knife- jsou světovou špičkou a jsou známy opravdu všude. Kromě armádních nožů firma produkuje také klasické kuchyňské nože a nářadí.

Komerční sdělení

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Tradiční mokré holení se vrací do módy

Tradiční mokré holení se vrací do módy

Pánové, chcete mít perfektně oholené vousy a svěží, jemnou pokožku? Pak vězte, že toho nejlépe docílíte klasickým způsobem, který představuje mokré holení. Tato metoda se před pár lety zdála být už prakticky vymizelá. Dnes se ale opět vrací do módy. Muži totiž poznávají, že tradiční holení má své ko…

Hodinky jsou trendy doplněk, nezapomínejte na ně

Hodinky jsou trendy doplněk, nezapomínejte na ně

Ráda byste vypadala elegantně? Pouze vhodně zvolené oblečení nestačí. Nezapomínejte na módní doplňky, jako jsou prstýnky, řetízky, náhrdelníky či hodinky, které vás příjemně oživí a dodají vašemu vzhledu komplexnost. A jelikož se každý typ hodinek a šperků hodí pro různé příležitosti, vytvořte si do…


Hodinky: Doplněk i praktická záležitost

Hodinky: Doplněk i praktická záležitost

Hodinky jsou nejen užitečné, ale můžete je použít i jako skvělý doplněk. Podle čeho si máte hodinky vybírat, rozhoduje pouze vzhled nebo i funkce? Poradíme vám, jaké hodinky si koupit, když chcete vypadat elegantně.

Vyberte si obuv svých snů

Vyberte si obuv svých snů

Boty jsou nezbytnou součástí každého šatníku. Zejména ženy si pak často rády holdují ve výběru a následném nošení nejrůznějších typů bot. Obuv si většinou vybíráme podle toho, aby se nám pokud možno co nejvíce hodila k oblečení, které si chceme k dané příležitosti obléknout.