verze pro tisk

Až se zima překulí, aneb jaká kabelka by vám měla na jaře společnost?

28. listopad 2016

Vánoce nám pomalu klepou na dveře a společně s nimi i začátek nejchladnějšího období v roce – zimy. Většina lidí studené měsíce nemá příliš v lásce – přeci jen jsme nuceni nosit více vrstev oblečení a pobyt venku, kde teploty klesají pod nulu, není zrovna nejpříjemnější. Nenechte si zimou zkazit náladu a hleďte o pár měsíců dopředu! Zima se překulí jako voda a kralující žezlo tak předá do rukou veselého jara. Tak si udělejte radost a pořiďte si pro tohle období kabelku, která vás bude hrdě doprovázet!

Na jaře jsou v kurzu veselé barvy!

Jaro je období, kdy se příroda probouzí, květiny začínají pučet a všude okolo nás je spousta veselých barev nabíjejících nás dobrou náladou. Proto při výběru kabelky pro tento čas hledejte mezi modely, které jsou již na první pohled radostné – barvy jsou totiž v kurzu! Se zelenou kabelkou vás okolí zaručeně nepřehlédne a krokem vedle nejsou ani kabelky modré.

Klasika, se kterou neurazíte!

Výrazné odstíny nejsou nic pro vás? Toužíte po nové kabelce, ale nechcete se pouštět do vod veselých barviček? Vůbec nevadí! I s malou kabelkou v béžovém odstínu nemůžete šlápnout vedle! Takový model se hodí nejen do práce, kde přeci každá žena chce působit za dámu. Všemu deseti můžeme doporučit kabelky v bowlingovém tvaru, ale nejsme ani proti hranatým kabelkám, které jsou nadčasové a působí elegantně.

Co je malé, to je hezké!

Určitě vám neuniklo, že v poslední době se na předních příčkách drží velké kabelky, které poskytnou dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Na jaře to ale bude trochu jinak! Hitem jara totiž budou drobné kabelky přes rameno. Ačkoli působí decentně, uložíte do nich to nejdůležitější, a když si je přehodíte přes rameno, nebudou vám překážet. Co třeba vsadit na semišovou kabelku, která je pěkná na pohled a tolik příjemná na dotek?

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Barevná typologie: Léto a zima

Barevná typologie: Léto a zima

Ženám, patřícím k letnímu nebo zimnímu typu sluší studené barvy. O jaké přesně barvy se jedná? Co máte nosit, aby vám to slušelo? V článku se mimo jiné dočtete i jaké šperky se k vám hodí, podle toho k jakému barevnému typu patříte.

Barevný podzim aneb jak si uchovat letní náladu

Barevný podzim aneb jak si uchovat letní náladu

Léto je definitivně pryč a podzim v plném proudu. Většina z nás nosí smutnější a usedlejší barvy. Proč? Snad máme pocit, že k pochmurnému počasí patří nevýrazné oblečení. Omyl. Ne vždy je podzim nevýrazný, dokáže hrát všemi barvami. Vy na tom můžete být podobně, přečtěte si, jak do svého šatníku vpu…


Může se kosmetika zkazit aneb jak poznat, kdy ji přestat používat?

Může se kosmetika zkazit aneb jak poznat, kdy ji přestat používat?

Minimální trvanlivost na potravinách jistě sleduje každý, ale hledala jste někdy na obalu krému, do kdy jej můžete bez problémů používat? I kosmetika má určitou trvanlivost a nelze předpokládat, že prostě vydrží věčně.

Krásná i ve spánku aneb jaké vybrat pyžamo?

Krásná i ve spánku aneb jaké vybrat pyžamo?

Vybrat si správné pyžamo nemusí být úplně jednoduchá záležitost. Při spaní byste se měla cítit hlavně pohodlně. I spací úbor vám ovšem může slušet. Potěšte svého partnera a oblékněte sexy košilku, která probudí jeho fantazii.