verze pro tisk

V rukou profesionální kosmetičky.

10. červen 2012

Kosmetička vám poradí, které procedury jsou pro vaši pleť nejvhodnější. Zároveň určí typ pleti a doporučí vám, jak o sebe máte pečovat i doma, a které přípravky vám pomohou. Pokud nemáte nějaké závažnější kožní problémy (např. vyšší stupeň akné), postačí, když navštívíte kosmetický salon jednou za měsíc. Pravidelná péče se rozhodně vyplatí!

 

Čištění na povrchu

Nejprve odbornice provede povrchové čištění pleti pleťovým mlékem a pleťovou vodou, vhodnou pro váš typ. Pokožka je tak připravena přijmout další účinné látky.

Masáž

Velice příjemnou součástí návštěvy u kosmetičky je masáž. Vhodným typem je masáž collagenem, který na sebe dobře váže vodu, a tím ji dostatečně hydratuje, takže je pevnější. Po několika minutách odpočinku, kdy na vás působí antibakteriální ozon, je vaše pokožka dostatečně otevřená.

Detailní vyčištění

Na řadu poté přichází hloubkové čistění, při kterém se zbavíte nedokonalostí v podobě akné, komedomů a milií.

Desinfekce

Vydesinfikování a zklidnění namáhané pokožky je velmi důležité, aby se vaše pleť nezanítila. Odbornice může použít buď speciální tonikum, nebo vysokou frekvenci ozonu.

Luxusní ionizace

Trápí vás známky stárnutí? Do boje proti vráskám a ochablé pleti můžete vyrazit s pomocí ionizace. Kosmetička vám bude přejíždět kovovými tyčinkami, v kterých vede proud, po pokožce. Nebojte se, cítit budete jen jemné štípání a odměnou vám bude hydratovaná, regenerovaná a prokysličená pleť, která lehce přijme aktivní látky důležité pro vypnutí pleti (collagen, elastin).

Lymfodrenáž

Lymfatickou masáž si můžete dopřát i v oblasti obličeje. Nehezké otoky ve tváři a váčky okolo očí vám pomůže odstranit masáž skleněnou baňkou pod tlakem. Dojde tak k odstranění přebytečné vody, těžkých kovů a jiných toxinů z pleti.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Sametová pokožka? Žádný problém!

Sametová pokožka? Žádný problém!

Trápí vás suché lokty, hrubé ruce, unavené oči nebo zrohovatělá kůže na patách? Řešení je jednoduché! Dopřejte nejvíce namáhaným částem svého těla ozdravný rituál v podobě výživné masky.

Triky pro správné skladování kosmetiky a líčidel

Triky pro správné skladování kosmetiky a líčidel

Také máte doma několik otevřených krémů, líčidel, šampónů nebo sprchových gelů? Je tedy nejvyšší čas na úklid kosmetických taštiček a poliček v koupelně.


Jak si upravit obočí?

Jak si upravit obočí?

Přestože mnoho žen obočí podceňuje a mají jej neupravené, tak je to velmi důležitá část obličeje, na kterou byste rozhodně neměla zapomínat. Obočí má funkci rámu, takže vlastně doplňuje váš obličej, proto je důležité pravidelné vytrhávání a udržování toho správného tvaru.

Nošení funkčního prádla není jen módní záležitostí

Nošení funkčního prádla není jen módní záležitostí

Profesionální sportovci jej používají již řadu let, v posledních letech se však jeho užívání rozmohlo také mezi amatérskými sportovními nadšenci i mezi „obyčejnými lidmi“, kteří se chtějí cítit pohodlně a komfortně. O čem je řeč? No přeci o funkčním oblečení.