verze pro tisk

Umělé řasy - ano, ale musí vypadat přirozeně!

8. červen 2012

Oči jako mrkací panenka by asi chtěla mít každá z nás. Ale jak na to, když nám je příroda nenadělila? Řešení jsou hned dvě: umělé řasy a prodloužení řas. První varianta, které se v tomto článku budeme věnovat, se hodí pro příležitostné nošení – na party, focení a tak podobně. Druhá varianta je ideální, pokud chcete dlouhé řasy nastálo. Falešné řasy jsou také velmi oblíbené u maskérů celebrit. Ale jak na to, aby v reálu vypadaly stejně dobře, jako když je nosí Eva Longoria na červeném koberci?

 

Umělé řasy – ideální na focení

Maskéři celebrit doporučují umělé řasy, pokud se chystáte na focení. A proč? Nebudou snad na fotkách vypadat nepřirozeně? Právě naopak! Umělé řasy dokážou dodat očím na fotkách dramatický pohled, vaše oči budou na fotkách více rozzářené.

 

Umělé řasy – nutná precizní aplikace

Pokud umělé řasy neumíte aplikovat, raději je ani nenoste. Ale pokud poslechnete naše rady, vaše řasy budou vypadat velmi přirozeně a ani nebude poznat, že je nosíte. K dostání jsou i jednotlivé trsy řas, s kterými se začátečníkům lépe pracuje.

Postup aplikace umělých řas:

1. Ještě než začněte řasy aplikovat, přiložte je na oči a podívejte se, jak vypadají. Možná budou moc dlouhé – potom je zastřihněte. Pokud jsou moc husté, můžete je prostřihat, nebo je rozstřihnout napůl.

2. Tento krok není nutný, ale vaše líčení pak bude vypadat mnohem přirozeněji. Jedná se o namalování tenké černé linky, která pomůže zakrýt přechod mezi vašimi a falešnými řasami.

3. Aplikujte lepidlo na umělé řasy. Počkejte zhruba 30 sekund, než lepidlo trochu zaschne. V mezičase vytvarujte řasy do oblouku.

4. Umělé řasy aplikujte na víčko. Dopomoct k dokonalému tvaru si dopomůžete prací s pinzetou.

 

Další typy umělých řas

  • 3/4 řasy – Tyto řasy bude obtížné sehnat, zvláště pak v České republice. Asi bude nutné je objednat ze zahraničí. Zaručují přirozený, přesto dramatický pohled.
  • Dolní umělé řasy – Dolní falešné řasy nejsou a nikdy asi nebudou tak populární jako ty horní. Dokážou však vykouzlit opravdu pěkný efekt, který však může působit lehce přehnaně, až uměle.
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Typ postavy: obdélník. Jak vypadat více žensky?

Typ postavy: obdélník. Jak vypadat více žensky?

Ženy s typem postavy obdélník často vypadají nepříliš žensky. Přitom stačí pár jednoduchých triků a vaše postava bude rázem souměrná.

Umělé nehty? Proč ne.

V dnešní době můžete potkat stále více žen a mladých dívek s nádherně upravenými dlouhými nehty. Pokud si také říkáte, že byste si taky takové přála, ale příroda vám prostě nenadělila, nevadí. Nehty, které dnes vidíte tak nádherně namalované, dokonale tvarované a upravené ve většině případů už stejn…


Umělé nehty? Proč ne.

Umělé nehty? Proč ne.

V dnešní době můžete potkat stále více žen a mladých dívek s nádherně upravenými dlouhými nehty. Pokud si také říkáte, že byste si taky takové přála, ale příroda vám prostě nenadělila, nevadí. Současné trendy totiž nesou vlnu zvanou gelové nehty. Jedná se o uměle vytvořené nehty nanesené na původní…

Škola líčení: Jak získat působivý pohled?

Škola líčení: Jak získat působivý pohled?

Stále si nejste jistá, jak si nalíčit oči, aby vám to co nejvíc slušelo? Používáte stále jen jeden odstín a bojíte se experimentovat, abyste nešlápla vedle? Poradíme vám, které tóny budou nejlépe ladit s barvou vaší duhovky a jak je co neefektivněji nanášet.