verze pro tisk

Zážitek jako ideální dárek k výročí svatby

25. únor 2019

Blíží se výročí vaší svatby a ráda byste partnera potěšila netradičním dárkem? Pokud toužíte zase po letech zažít vánek romantiky, pak zapomeňte na obvykle hmotné dárky v podobě košile, parfému nebo třeba zlatého řetízku s počátečními písmeny Vás a Vašeho muže.

Jak prožít výročí svatby?

K výročí svatby se hodí mnohem více originální dárky. Velký úspěch můžete sklidit pozváním na gastronomické zážitky nebo prodloužený víkend mimo ruch velkoměsta. Ne nadarmo se říká, že pravá láska prochází žaludkem. Tentokrát však můžete nechat zástěru doma. Nechejte se hýčkat skvostnými pokrmy připravenými těmi nejlepšími šéfkuchaři. Smlsnout si můžete díky Firmě na zážitky, jak na tradiční české kuchyni, tak na zahraničním degustačním menu. Mnohé gastronomické zážitky jsou nevšední také svým prostředím. To platí především pro večeři v Tančícím domě, degustační menu v Žižkovské věži pro dva nebo asijská hostinu. Pokud rádi trávíte čas společně v kuchyni při vaření, pak si můžete váš volný čas zpestřit kurzem výroby čokolády pro dva. Výročí vaší svatby si můžete zpestřit rovněž thajskou masáží nebo výletem do malebného jihočeského města Český Krumlov. Více tipů na to, jak prožít tento krásný den, objevíte zde www.firmanazazitky.cz/darky-k-vyroci-svatby/.

Originální dárky k nejrůznějším příležitostem

Na portále Firmy na zážitky najdete rovněž bohatou inspiraci na originální dárky pro muže, k narozeninám, ke svátku, k promocím nebo jen tak pro radost. Kromě zmíněných wellness a gastronomických zážitků se můžete těšit na originální dárky pro ženy v podobě zážitků, které Vám do krve vženou pořádnou dávku adrenalinu. Může přitom jít o indoor surfing, hoverboard nebo stále populárnější projížďku na koloběžce za Letopisy Narnie.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Adrenalinové zážitky jako dárek

Jaro se začíná probouzet pomalu ze svého zimního spánku a venku to začíná vypadat opět o něco veseleji. Sluneční paprsky zvou k jarním procházkám. Jaro to je také ideální období pro to podniknout něco netradičního v našem volném čase.

Polokošile jsou ideální jako letní firemní oblečení

Polokošile jsou ideální jako letní firemní oblečení

Provozujete restauraci, obchod s potravinami či jiným zbožím a chcete, aby se vaši zaměstnanci už na první pohled odlišovali od zákazníků? Pak jim pořiďte firemní oblečení. Dejte si ale pozor na to, aby bylo dostatečně kvalitní a pohodlné. Jedině tehdy, když se v něm zaměstnanci budou cítit dobře, p…


Přesýpací hodiny jako ideální tvar postavy. Podtrhněte ho vhodným oblečením!

Přesýpací hodiny jako ideální tvar postavy. Podtrhněte ho vhodným oblečením!

Postava tvaru přesýpacích hodin je snem žen už hodně dlouho. Podívejte se s námi na minulost této touhy po dokonalosti a objevte tipy a triky pro tento typ postavy.

Dárek k Valentýnu, který ocení vaše partnerka

Dárek k Valentýnu, který ocení vaše partnerka

Polovina února, konkrétně datum 14.2., je ve znamení svátku zamilovaných, tedy tzv. svátku sv. Valentýna. Slaví jej zejména mladší generace. Jeho součástí je nepochybně kromě rozdávání radosti partnerovi také věnování nějakého daru. Pro pány zde mám jeden tip. Zajímavým a poměrně originální dárkem n…