verze pro tisk

Vyzkoušejte zářivé letní líčení!

7. červenec 2012

Přemýšlíte, které barvy stínů a rtěnek zabalit do své kosmetické taštičky na dovolenou, aby vám opravdu slušely a zároveň byly praktické a hlavně trendy? Inspirujte se našimi tipy pro letní denní i večerní líčení!

 

Inspirace z rozkvetlé zahrady


Pro denní make-up si vystačíte s romantickým líčením v jemných pudrových odstínech. Něžná barevná harmonie, která si hraje s transparentními a jemnými barvami, se inspiruje letní zahradou s růžemi, fuchsiemi a zelenými odstíny máty.


Zkuste si vytvořit odstín na míru vaší aktuální náladě – smíchejte dva oční stíny. Pak ho naneste na horní víčko, buď špičkou pěnového aplikátoru, nebo jednoduše konečky prstů. Následně zvýrazněte vnitřní koutek a nadočnicový oblouk perleťovým rozjasňujícím stínem. Oko dotvarujte nejtmavším stínem od kořínků řas k ohybu víčka.


Pokud hodláte trávit svůj čas ve vlnách, tak rozhodně nezapomeňte na voděodolnou řasenku, která se nerozmaže a váš pohled bude stále krásně výrazný. Na večerní odlíčení si ale určitě přibalte speciální mléko určené přímo na šetrné odstranění voděodolného make-upu.

 

Třpytivá fantazie z tropů


Pestrobarevné tropické pralesy plné života inspirovaly letní večerní líčení v  zářivých barevných kombinacích plných odlesků a třpytu. Nešlápnete vedle, pokud si při výběru trendy make-upu představíte papouška – syté duhové barvy od modré a zelené přes oranžovou až po zlatavě žlutou vás úžasně projasní.


Pozor si ale dejte na to, abyste dodržela pravidlo jedné výrazné zóny. Pokud se tedy rozhodnete pro nápadné nalíčení očí, tak už použijte jen lehké broskvové zdravíčko a lesk na rty v přirozeném odstínu rtů nebo zcela bezbarvý. Naopak, když chcete upoutat pozornost okolí na krásné plné rty, tak sáhněte už jen po tělových očních stínech a řasence. Oči můžete prozářit i stíny ve voděodolné úpravě, které vydrží perfektní i v horkých dnech.  

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Výrazné barvy - trend letního líčení!

Výrazné barvy - trend letního líčení!

Výrazné líčení je právě teď v módě. Vyzkoušejte barvy, kterých jste se dosud bála!

Jakým chybám se vyhnout při líčení?

Jakým chybám se vyhnout při líčení?

Myslíte si, že prohřešky, které můžete napáchat v líčení, nemohou být tak hrozné? Omyl, na první pohled je vidět, že se něco nepovedlo a navíc si dokonce můžete přidat léta. Čemu se při líčení vyvarovat, se dočtete v článku.


Škola líčení: Jak získat působivý pohled?

Škola líčení: Jak získat působivý pohled?

Stále si nejste jistá, jak si nalíčit oči, aby vám to co nejvíc slušelo? Používáte stále jen jeden odstín a bojíte se experimentovat, abyste nešlápla vedle? Poradíme vám, které tóny budou nejlépe ladit s barvou vaší duhovky a jak je co neefektivněji nanášet.

Aktuální trendy v líčení: Pastelové barvy

Aktuální trendy v líčení: Pastelové barvy

Přemýšlíte, s jakým typem make-upu tuto sezonu zabodujete? Díky novému pestrému líčení dekorativní kosmetikou máte možnost ohromit své okolí jedinečným vzhledem. Nebojte se kombinovat jemné barevné odstíny a ukažte svou krásu. Inspirujte se!