verze pro tisk

Výběr nových kozaček: Které vám v botníku nesmějí chybět?

25. říjen 2013

S nastávající zimou se musíme více oblékat a sáhnout i po lepší obuvi. Měla by být odolná proti dešti a sněhu. Ano, jedná se kozačky. K podzimu i zimě neodmyslitelně patří. Nyní nastala doba, kdy si můžete vybrat nové a staré vyhodit. Co při nákupu zohlednit a jaké si vybrat? Čtěte dál a dozvíte se to.

Výběr kozaček

V první řadě si musíte ujasnit, jaké kozačky sháníte. Chcete vysoké nebo kotníčkové, s podpatkem či bez? Jakmile si uděláte obrázek, tak můžete vyrazit do vaší oblíbené prodejny bot a zkoušet.

Ideální je, když máte více kozaček. Pro podzimní období se rozhodně více hodí kotníčkové nebo alespoň nižší. Navíc nemusí být tolik zateplené. Zato zimní kozačky by rozhodně uvnitř neměly postrádat hřejivý kožíšek.

Na vysoké noze

Další kapitolou je podpatek. Boty na podpatku rozhodně ženám sluší. Kozačky i ostatní boty ale nemůžete vybírat jen podle stupně líbivosti. Boty vám musí být hlavně pohodlné, myslete na své nohy.

Naštěstí existuje mnoho druhů podpatků a některé jsou tak pohodlné, že se v botách cítíte jako v bačkorách. Tuto vlastnost mají často klínky a rozumné podpatky v kombinaci s platformou.

Nákup kozaček

Jakmile zamíříte do obchodu, tak byste měla mít jasnou vizi, co sháníte. Je možné, že se necháte strhnout módními trendy a odejdete s kozačkami, které jsou prostě in. Pro letošní podzim a zimu to jsou jednoznačně boty v jezdeckém stylu. Jsou jednoduché, pohodlné a elegantní.

Aby vám kozačky dlouho vydržely, je nutné o ně pečovat. V obchodě vám většinou doporučí sprej, kterým boty naimpregnujete a chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy.

Už máte svoje vysněné kozačky pro letošní sezónu? Nezapomeňte je obléknout ke kabátku, ať vynikne vaše ženskost. Že nemají podpatek? Nevadí. I s botami, které nemají velký podpatek můžete upoutat pozornost.

Autor: Veronika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

5 kabelek, které by vám neměly chybět

5 kabelek, které by vám neměly chybět

Kabelka je pro každou ženou velmi důležitá, kam jinam bychom daly všechny potřebné věci? Bohužel něžnému pohlaví většinou nestačí peněženka mobil po kapsách. Ženské oblečení ani většinou nemá tak velké kapsy, aby se tam všechno vešlo.

3 kousky, které by vám neměly chybět v podzimním šatníku

3 kousky, které by vám neměly chybět v podzimním šatníku

V každém ročním období existují věci, které prostě musíte mít. Jinak tomu není ani tento podzim. Ve vašem šatníku by rozhodně neměly chybět tři zásadní kousky, které to jsou? Čtěte dál a dozvíte se to.


Spodní prádlo, které nesmí chybět ve vašem šatníku - část I.

Spodní prádlo, které nesmí chybět ve vašem šatníku - část I.

Které spodní prádlo by každá žena bez výjimky měla mít ve svém šatníku? A které nejvíce potěší vašeho partnera?

Tip: 10 kusů spodního prádla, které nesmí chybět ve vašem šatníku - část II.

Tip: 10 kusů spodního prádla, které nesmí chybět ve vašem šatníku - část II.

Co vám ještě nesmí chybět ve skříni, co se týče spodního prádla? Dalších pět kousků, které nesmí v šatníku scházet!