verze pro tisk

Vánoční nálada: Provoňte svůj domov

13. prosinec 2013

Zima je ideálním obdobím pro horké čaje, svíčky a večery s knížkou. Vánoce jsou už za dveřmi. Navoďte si tu správnou vánoční náladu doma už nyní. Užijte si klidu, starosti a shon hoďte za hlavu.

Vánoční aroma

V období vánoc se prodávají veškeré aromatické produkty s vůní vánoc či pečeného cukroví. Můžete tak ošálit kamarádku, která k vám přijde na kávu, že jste celý den pilně pekla.

Svíčky

Oblíbeným artiklem hlavně v zimním období jsou svíčky. Při zapálení navozují tu správnou atmosféru. Svíčky se prodávají v různých velikostech a barvách. Na pultech obchodů jsou k dispozici vonné svíčky a dokonce i svíčky s diodou, která při zapálení barevně svítí.

Vonné tyčinky

Pokud chcete rychle a intenzivně provonět svůj domov, sáhněte po vonné tyčince. Balení se dá koupit kolem 30 Kč a vůně v uzavřeném prostoru nějakou dobu vydrží.

Vonné oleje a vosky do aromalamp

Dlouhodobé vůně s postupným uvolňováním docílíte při použití olejíčku do aromalampy. Zapálíte čajovou svíčku a postupně se odpařuje voda i s vonnou esencí. Můžete aromalampu používat klidně celý den. Je akorát potřeba dolévat odpařenou vodu a dokapávat olejíček. Lahvička stojí kolem 60 Kč.

Do aromalampy můžete použít i vonné vosky. Ty slibují velmi intenzivní vůni a na rozdíl od olejů se nedávají do vody, ale samostatně. Teplo ze zapálené svíčky je potom rozpustí a vy si můžete užívat příjemnou vůni. Vosk stojí kolem 40 Kč a vydrží vonět 8 hodin.

Vánoční atmosféra

Nezapomeňte svůj domov dekorovat i jinými vánočními motivy. Ozdobené věnce a stromečky by vám rozhodně neměly chybět. Efektivní jsou také elektrické vánoční svícínky, které dáte do okna a dělají parádu jak v interiéru tak exteriéru.

Vychutnejte si vánoční období se svými blízkými v příjemné atmosféře vašeho domova. Svíčky vám pomohou s vykouzlením krásné atmosféry. Odpočiňte si a užijte si dárky, které najdete pod stromečkem.

Autor: Veronika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Oživte svůj šatník. Novým trendem je 3D efekt!

Oživte svůj šatník. Novým trendem je 3D efekt!

Láká vás změna? Nejjednodušší cestou je pořídit si nový kousek do vašeho šatníku. Zkuste vzor, který se inspiruje trendem 3D potisku. Motivy jsou výrazné, plné velkých obrazců i jemných geometrických tvarů, barevných květů či zvířat. Zjistili jsme za vás, jak je nosit!

Vánoční dárek pro ženu: Kosmetický balíček

Vánoční dárek pro ženu: Kosmetický balíček

Vánoce se blíží, ještě nemáte nakoupené dárky a přemýšlíte, čím obdarovat ženskou část rodiny? Sáhněte po kosmetickém balíčku, ale pozor na výrobky, které se v něm budou nacházet. Poradíme vám, jak vytvořit balíček, který potěší každou ženu.


Vánoční spodní prádlo: Potěšte svého partnera!

Vánoční spodní prádlo: Potěšte svého partnera!

Pro svou drahou polovičku nemusíte vymýšlet žádné složité dárky. Nejvíce ho potěšíte, když uděláte dárek ze sebe. Čím oslnit vašeho milého se dočtete v článku.

Vyberte krásné dárky pro celou rodinu

Vyberte krásné dárky pro celou rodinu

Také se už nemůžete dočkat atmosféry přicházejících Vánoc? Možná je to už dlouho, co jste si naposledy Vánoce skutečně užili. Vánoční atmosféra má své jedinečné kouzlo, které bychom si měli užívat každý rok. Vánoce jsou také časem lásky, souznění a také dárků. Už máte svůj seznam vánočních dárků?