verze pro tisk

Vánoční dárek pro ženu: Kosmetický balíček

9. prosinec 2013

Vánoce se blíží, ještě nemáte nakoupené dárky a přemýšlíte, čím obdarovat ženskou část rodiny? Sáhněte po kosmetickém balíčku, ale pozor na výrobky, které se v něm budou nacházet. Poradíme vám, jak vytvořit balíček, který potěší každou ženu.

Kosmetické balíčky v obchodech

Obchodní centra jsou přeplněná kosmetickými balíčky v různých cenových relacích. To nejjednodušší, co můžete udělat, je přijít do obchodu a koupit již hotový balíček, který pro vás bude sympatický jak cenou, tak obsahem.

Takový dárek ovšem může vysílat signál, že jste chtěli obdarovaného jen tak odbýt, a proto jste sáhli po prvním, co vám přišlo pod ruku. Volba hotových kosmetických balíčků není vždy nejšťastnější.

Pokud máte jasný cíl a hledáte určité zboží, které je ještě k tomu již připravené v balíčku, tak jej klidně kupte.

Výroba kosmetických balíčků

Jestliže se vrhnete do výroby balíčku, tak máte obrovskou výhodu v tom, že nakoupíte jen to, co má obdarovaná žena v oblibě. Balíček navíc působí více osobním dojmem. Na první pohled je jasné, že jste si s tím dali práci.

Univerzální kosmetický balíček

Tento kosmetický balíček vás finančně nezruinuje. Je velmi jednoduchý a sestává se ze základních potřeb, které používá každý muž i žena. Nejlepší je ladit jej do jedné barvy, pak vypadá velmi líbivě.

Vytvořit jej můžete ze sprchového gelu, šamponu na vlasy, tělového mléka nebo jiného krému. Přidat můžete i houbičku na mytí či sůl do koupele, ale to jen pokud má obdarovávaná osoba doma vanu. Většina žen má ráda voňavé svíčky. Můžete ji přidat do balíčku, krásně jej oživí.

Kouzlo kosmetických balíčků spočívá v tom, že když si je tvoříte doma, tak můžete libovolně kombinovat výrobky. Balení je jednoduché, stačí si zakoupit průhledný pytlík, který může mít i vánoční motiv. Pak jen stužkou svážete a máte hotovo. Balíček můžete jakkoli ozdobit, fantazii se meze nekladou.

Autor: Veronika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Vánoční nálada: Provoňte svůj domov

Vánoční nálada: Provoňte svůj domov

Zima je ideálním obdobím pro horké čaje, svíčky a večery s knížkou. Vánoce jsou už za dveřmi. Navoďte si tu správnou vánoční náladu doma už nyní. Užijte si klidu a starosti a shon hoďte za hlavu.

Vánoční spodní prádlo: Potěšte svého partnera!

Vánoční spodní prádlo: Potěšte svého partnera!

Pro svou drahou polovičku nemusíte vymýšlet žádné složité dárky. Nejvíce ho potěšíte, když uděláte dárek ze sebe. Čím oslnit vašeho milého se dočtete v článku.


Dárek k Valentýnu, který ocení vaše partnerka

Dárek k Valentýnu, který ocení vaše partnerka

Polovina února, konkrétně datum 14.2., je ve znamení svátku zamilovaných, tedy tzv. svátku sv. Valentýna. Slaví jej zejména mladší generace. Jeho součástí je nepochybně kromě rozdávání radosti partnerovi také věnování nějakého daru. Pro pány zde mám jeden tip. Zajímavým a poměrně originální dárkem n…

Adrenalinové zážitky jako dárek

Jaro se začíná probouzet pomalu ze svého zimního spánku a venku to začíná vypadat opět o něco veseleji. Sluneční paprsky zvou k jarním procházkám. Jaro to je také ideální období pro to podniknout něco netradičního v našem volném čase.