verze pro tisk

Spodní prádlo, které vás zahřeje

2. leden 2014

Existují zimní vychytávky ke spodnímu prádlu, které vás zahřejí a vy se nebudete muset bát, že nastydnete. A pozor i teplé spodní vrstvy mohou vypadat sexy, takže se za jejich nošení nemusíte stydět.

Košilka

Klasickým řešením do mrazivých dnů je použití košilky. Obléknete ji přes podprsenku a díky její délce pohodlně zastrčíte do kalhot či sukně a vaše záda jsou v bezpečí před nastydnutím.

Košilka může také vypadat sexy, ale v současné době těmto spodním kouskům oblečení spíše odzvonilo a jejich místo nahrazují body.

Body

Nošení body má hned několik výhod. Máte jistotu, že se vám nevyhrne, celý den zůstane na svém místě. Pokud zvolíte typ s kosticemi, tak nepotřebujete podprsenku. Tudíž vlastně zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Zajímavou a pro mnohé ženy oblíbenou funkcí je schopnost tvarování postavy. Pokud si koupíte stahovací body, tak si můžete užívat obdivných pohledů na vaši dokonale tvarovanou postavu.

body můžete jednoduše udělat i velmi sexy kousek, který určitě nezanechá vašeho partnera chladným. Stačí sáhnout po variantě s krajkou. Existují také body, které vás sice nezahřejí, ale jejich hlavním úkolem je, abyste vypadala neodolatelně. Po takových kouscích můžete sáhnout, pokud chcete překvapit svého partnera.

Alternativa body

Jestliže nechcete nosit několik vrstev a přesto mít záda v teple, tak můžete sáhnout po tričku či košili, které mají střih body. Jsou pohodlné a máte jistotu, že se vám nebudou vyhrnovat.

Vidíte, i spodní prádlo přizpůsobené ročnímu období může vypadat dobře a hlavně sexy. Předsudky ohledně košilek hoďte za hlavu a vyzkoušejte body, ve kterém budete jistě vypadat dobře a díky tomu se také cítit sebejistě. Nezapomínejte jen, že na zimu musíte volit body, které vás opravdu zahřeje.

Autor: Veronika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Dámské spodní prádlo, které potěší oči každého muže

Dámské spodní prádlo, které potěší oči každého muže

Chcete být svůdná a nechat pokochat oči svého partnera? Pak si pořiďte erotické spodní prádlo. Díky němu budete vypadat naprosto úžasně a váš milenec, přítel či manžel to jistě náležitě ocení.

Spodní prádlo, které nesmí chybět ve vašem šatníku - část I.

Spodní prádlo, které nesmí chybět ve vašem šatníku - část I.

Které spodní prádlo by každá žena bez výjimky měla mít ve svém šatníku? A které nejvíce potěší vašeho partnera?


Jak správně prát spodní prádlo?

Jak správně prát spodní prádlo?

Libujete si v nákupech spodního prádla a mrzí vás, že musíte své oblíbené kousky tak brzy odložit, protože jsou zničené? Nemusíte si kupovat jen levné podprsenky, které vám není líto vyhodit. Stačí jen vědět, jak o spodní prádlo pečovat.

Vánoční spodní prádlo: Potěšte svého partnera!

Vánoční spodní prádlo: Potěšte svého partnera!

Pro svou drahou polovičku nemusíte vymýšlet žádné složité dárky. Nejvíce ho potěšíte, když uděláte dárek ze sebe. Čím oslnit vašeho milého se dočtete v článku.