verze pro tisk

Španělské delikatesy na catering a jiné hostiny

15. květen 2017

Vlastníte restauraci a rádi byste nabídli Vašim hostům možnost pochutnání si na španělských delikatesách? Pak Vás určitě zaujme aktuální nabídka společnosti BMC Brno, která je předním dodavatelem španělských potravin značky Bassta. Tyto potraviny se vyznačují lahodnou chutí, vysokou kvalitou i velkou autentičností. Velkogramážní balení potravin je vhodné pro přípravu jídel v restauracích, které by rády například připravily catering ve španělském stylu.

Mezi nejoblíbenější španělské pokrmy patří malé pikantní jednohubky zvané tapas, studená polévka gaspacho i paella. Na žádném švédském stole by nemělo chybět ani sladké v podobě nejrůznějších dezertů. Doporučujeme připravit například podlouhlou koblihu smaženou ve vrstvě oleje a namáčenou v čokoládě. Mnohé suroviny na přípravu švédských stolů ve stylu španělské kuchyně můžete objednat z internetové prodejny společnosti BMC Brno. Stačí si vybrat zde www.bmcbrno.cz.

V portfoliu společnosti BMC Brno najdete olivy i olivové oleje, které jsou nedílnou součástí, jak středomořské kuchyně, tak čím dál tím častěji také té české. Objednat můžete panenské, extra panenské i klasické olivové oleje. Z nabídkového katalogu můžete vybrat také konzervované ovoce a zeleninu, mořské speciality a delikatesy včetně bílých fazolí s rajčatovou šťávou a choriza extra tello.

Na žádné oslavě nesmí chybět ani kvalitní alkohol. Společnost BMC Brno nabízí velký sortiment španělských vín. Za skutečnou perlu tohoto typu alkoholu jsou považovány především červená španělská vína s nezaměnitelnou chutí, barvou i vůní, Vyzkoušejte některé z vín Tempranillo, Syrah, Garnacha či Merlot a rozhodně nebudete litovat Vy ani Vaši hosté.

Autor: Hedvika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Španělské potraviny vládnou letní gastronomii

Španělské potraviny vládnou letní gastronomii

Plánuje udělat zahradní oslavu a rádi byste se při přípravě pokrmů inspirovali španělskou kuchyní? Španělská kuchyně stejně jako každá přímořská kuchyně se vyznačuje lehkostí, lahodnou chutí a svěžestí. Španělská kuchyně byla v historii silně ovlivněna stravováním Arabů a Židů, kteří žili na Pyrenej…

Španělská vína perlou narozeninových oslav

Španělská vína perlou narozeninových oslav

Plánujete udělat velkou narozeninovou párty a rádi byste Vaše hosty pohostili kvalitními španělskými víny? Španělská vína se vyznačují vysokou kvalitou a jedinečnou chutí. Tradice pěstování španělských vín ve Španělsku má dlouhou tradici, která je výsledkem toho, že Španělsko je územně největším pěs…


Moderní žena ví, co by nemělo scházet ve slavnostním silvestrovském menu

Moderní žena ví, co by nemělo scházet ve slavnostním silvestrovském menu

Nemůžete se dočkat, až s nejlepšími přáteli oslavíte příchod nového kalendářního roku? Možná se Vám již nyní honí hlavou, jaké dobroty by mohly zdobit slavnostní stůl. Nejvyšší čas udělat si zásoby kvalitních potravin dříve, než nákupní centra začnou praskat ve švech a vypukne boj i o ty nejzákladně…

Může se kosmetika zkazit aneb jak poznat, kdy ji přestat používat?

Může se kosmetika zkazit aneb jak poznat, kdy ji přestat používat?

Minimální trvanlivost na potravinách jistě sleduje každý, ale hledala jste někdy na obalu krému, do kdy jej můžete bez problémů používat? I kosmetika má určitou trvanlivost a nelze předpokládat, že prostě vydrží věčně.