verze pro tisk

Organizér do kabelky: Užitečný pomocník

8. listopad 2013

Jestliže často střídáte kabelky, tak jistě znáte tu situaci, kdy zjistíte, že něco nemáte, protože je to v té modré kabelce, kterou jste měla před dvěma dny. Toto je velmi nepříjemné, zejména pokud se jedná o klíče nebo jiný důležitý předmět. Poradíme vám, jak se neomezovat v nošení kabelek a stále mít vše na správném místě.

Organizér do kabelky je skvělý pomocník právě v případě, že často nosíte jiné tašky a nebaví vás neustálé přehazování věcí ze všech kapes. Díky této praktické pomůcce se můžete nepříjemnostem se zapomenutými věcmi vyhnout. Stačí, když budete mít vše poskládané v organizéru.

Organizéry se dají zakoupit na slevových portálech za cenu kolem 200 Kč. Je to také skvělý dárek, kterým můžete potěšit každou ženu.

Máte ráda velké kabelky pouze s jednou kapsou, ale nebaví vás tam neustále něco hledat? I vy si můžete pořídit organizér. Věci budete mít hezky srovnané i ve velké kabelce.

Pří výběru organizéru si nezapomeňte zkontrolovat jeho rozměry. Řídit byste se měla i počtem a velikostí kapes, aby se vám tam vešlo všechno, co potřebujete.

Vyrobte si organizér!

Organizér nemusíte vždy kupovat, můžete klidně místo něho použít něco, co už doma dávno máte. Každá žena je vlastníkem nepřeberného množství kosmetických taštiček velkých i malých rozměrů.

Stačí, když takovou taštičku použijete za účelem organizéru. Do velké kabelky se vám vejde i více taštiček. Jestliže máte doma nějakou starou kabelku správného tvaru a střihu, tak ji klidně při troše fantazie můžete využít jako organizér.

Inspirujte se věcmi, které máte kolem sebe a možná zjistíte, že žádný organizér nemusíte kupovat, protože jich máte doma hned několik. Jakmile jej začnete používat, tak uvidíte, že na něj nedáte dopustit. Organizér do kabelky je praktická věc, kterou ocení každá žena, která zná, co je to chaos v kabelce.

Autor: Veronika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Až se zima překulí, aneb jaká kabelka by vám měla na jaře společnost?

Až se zima překulí, aneb jaká kabelka by vám měla na jaře společnost?

Vánoce nám pomalu klepou na dveře a společně s nimi i začátek nejchladnějšího období v roce – zimy.

Nezbytné doplňky každého dámského šatníku

Nezbytné doplňky každého dámského šatníku

Zamyslete se na chvíli nad dámským šatníkem. Bez kterého módního kousku se neobejde žádná žena a většinou jej vlastní dokonce ve více variantách? Ano, na mysli máme kabelky.


5 kabelek, které by vám neměly chybět

5 kabelek, které by vám neměly chybět

Kabelka je pro každou ženou velmi důležitá, kam jinam bychom daly všechny potřebné věci? Bohužel něžnému pohlaví většinou nestačí peněženka mobil po kapsách. Ženské oblečení ani většinou nemá tak velké kapsy, aby se tam všechno vešlo.

Krásné zdravé zuby jako základ vašeho stylu

Krásné zdravé zuby jako základ vašeho stylu

Potrpíte si na vlastní styl a rádi vylaďujete svůj outfit do posledního detailu? Móda je zkrátka vášeň a jen málokteré ženě se dokáže vyhnout. Také někteří muži již kouzlu módy a módních doplňků podlehli a to je jen dobře.