verze pro tisk

Moderní kožené pánské tenisky české kvality: Pohodlná obuv od jara do podzimu

25. září 2015

Dáváte při koupi obuvi přednost české kvalitě před laciným zbožím z Asie? Pak vás potěší novinka, kterou představuje internetový obchod BotyLuks.cz. Na trh totiž přichází s elegantními pánskými teniskami.

Špičkové provedení s moderním designem

Pánské tenisky od BotyLuks.cz mile překvapí už na první pohled. Jsou vyrobeny z kvalitní kůže, mají pohodlnou vnitřní vystýlku a nechybí ani pevná podrážka, která se jen tak neprodře.

Elegance je vidět i na celkovém designu. Firma, která je vyrábí v severočeském Jablonci nad Nisou, nabízí několik barevných variant. Konzervativnější z vás mohou zvolit modré či černé tenisky, odvážnější jedinci pak jistě ocení varianty v podobě hnědé či rezavé barvy. Všechna obuv se vyrábí zatím ve velikosti 42, což je nejběžnější velikost pro pánskou obuv a odpovídá délce chodidla 28 centimetrů.

Ideální obuv do města

Tenisky pánské z kolekce BotyLuks.cz se perfektně hodí pro chůzi po městě. Díky kůži je můžete nosit prakticky za jakéhokoliv počasí od jara až do podzimu. Odolávají vlhkosti, příjemně se v nich člověk cítí i v lehce chladném počasí. Při chůzi díky silné a pevné podrážce necítíte žádné nerovnosti, chodidla jsou v obuvi pevně usazena, takže nehrozí žádné zdravotní riziko. Zmínil bych také snadnou údržbu, kožený povrch tenisek stačí jednoduše otřít od prachu a nečistot vlhkým hadříkem.

3 roky záruky

Při nákupu tenisek vás jistě zaujme i další fakt. Na obuv se totiž vztahuje tříletá záruční lhůta, což u obuvi běžně nebývá. Ve většině jiných obchodů vám poskytnou pouze zákonem stanovenou dvouletou záruku. I to naznačuje, že na pánské tenisky od BotyLuks.cz je spolehnutí.

Hledáte-li kvalitní pánské tenisky s nadčasovým designem, zvolte obuv od BotyLuks.cz. Rozhodně neprohloupíte. Navíc tak podpoříte rodinnou českou firmu, která to má v boji s lacinými botami z Číny a dalších asijských zemí přeci jen těžké.

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Jak se starat o zimní obuv?

Jak se starat o zimní obuv?

Zimní boty dostávají díky počasí velmi zabrat, aby celou sezónu vypadaly jako nové, tak se o ně musíte pravidelně starat. Ne nadarmo se vás v obchodě ptají, zda chcete k novým botám i ochranný sprej. Většina lidí jej odmítne, ale to je první chyba, kterou uděláte.

Vyberte si obuv svých snů

Vyberte si obuv svých snů

Boty jsou nezbytnou součástí každého šatníku. Zejména ženy si pak často rády holdují ve výběru a následném nošení nejrůznějších typů bot. Obuv si většinou vybíráme podle toho, aby se nám pokud možno co nejvíce hodila k oblečení, které si chceme k dané příležitosti obléknout.


Maxi šaty se staly hitem jara. Víte jak je nosit?

Maxi šaty se staly hitem jara. Víte jak je nosit?

Maxi šaty toto jaro a léto jednoznačně "letí". Ne každému však sluší. Chcete vědět, jaké padnou vám? Tak čtěte dál...

Značkové pánské boxerky, které z vás udělají opravdové muže

Značkové pánské boxerky, které z vás udělají opravdové muže

Není nic horšího, než se v intimních chvílích ztrapnit před ženou tím, že na sobě máte špinavé, roztrhané a nevkusné spodní prádlo. Pánové, věnujte pozornost následujícím řádkám, pokud se tomuto trapasu chcete vyhnout. Zjistíte, jaké trenýrky a boxerky vám zaručeně ostudu nepřinesou.