verze pro tisk

Krásné zdravé zuby jako základ vašeho stylu

28. květen 2014

Potrpíte si na vlastní styl a rádi vylaďujete svůj outfit do posledního detailu? Móda je zkrátka vášeň a jen málokteré ženě se dokáže vyhnout. Také někteří muži již kouzlu módy a módních doplňků podlehli a to je jen dobře.

Nyní se však zamyslete nad jednou, možná až překvapující otázkou. Jsou vaše zuby krásné a zdravé? Můžete se smát bez starostí? Jestliže při odpovědích na tyto otázky kroutíte zamítavě hlavou, je na čase začít jednat. Každý nedostatek vašich zubů je řešitelný a ji vy se můžete pyšnit zdravými zuby a krásným úsměvem. Pomoci v tom vám může váš zubní lékař a odborník na dentální hygienu – ten se zabývá například bělením zubů Praha.

Dentální hygiena je však mnohem širší odvětví. Kromě šetrného bělení zubů vám může poskytnout ještě mnohem více. Dentální hygienista vám například vysvětlí, jak se skutečně máte starat o své zuby – zejména tedy jaké techniky používat. Pravdou je, že většina dospělých nezná správnou techniku čištění zubů a tak si zuby sice čistíme, ale špatně. Vznikají tak zbytečné zubní kazy a další problémy. Dále si na tomto oddělení můžete nechat odstranit zubní kámen nebo pigmentaci. Dentální hygiena Praha by měla být pravidelnou součástí vašich návyků stejně, jako chodíte na pravidelné kontroly ke svému zubnímu lékaři. Je jen otázkou času, než si i na tyto procedury lidé u nás navyknou. Zubař je sice důležitý, ale dentální hygienista je pro vás také velmi užitečný.

Kvalitní dentální hygienu nabízí specializovaná stomatologická klinika Prague Dental Clinic. Bližší informace o tomto oddělení naleznete na internetové adrese www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/dentalni-hygiena/. Prague Dental Clinic nabízí i další stomatologické služby. Najít zde můžete oddělení záchovné stomatologie, ortodoncie, implantologie, dětské stomatologie, parodontologie, atd. To vše na jednom pracovišti. Pečujte o své zuby a mějte krásný úsměv, který se stane základem vašeho stylu. Krásné zuby vám bude každý závidět.

 

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Hedvika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Chcete mít zdravé a krásné zuby? Navštivte moderní zubní kliniku v Brně

Chcete mít zdravé a krásné zuby? Navštivte moderní zubní kliniku v Brně

Péče o zuby je jednou z důležitých činností, na kterou by nikdo z nás neměl zanevřít. Abyste měli zdravý a krásný chrup, za který se nebudete muset stydět, nezapomeňte pravidelně navštěvovat zubního lékaře. Špičkové služby vám v této oblasti nabízí Zubní klinika v Brně - LOUDA - zubní ordinace IBC B…

Zdravě se španělskou kuchyní

Milujete slunečné Španělsko, vlídné a přátelské Španěle a především jejich výtečnou středomořskou kuchyni? Pak vás jistě nadchnou unikátní webové stránky brněnské společnosti BMC Brno, které jsou doslova nabity skvělými španělskými recepty.


Krásné nehty. Víte, jak o ně doma pečovat?

Krásné nehty. Víte, jak o ně doma pečovat?

Dáváte přednost přirozené kráse, nebo vás láká originalita? V každém případě pěstěné ruce s upravenými nehty jsou vaší vizitkou. Jejich vzhled můžete měnit podle aktuální situace a nálady. Krásné nehty dokážou vaše oblečení úžasně doplnit anebo mu dát i jinou dimenzi. Experimentujte se zářivými odst…

Vyberte krásné dárky pro celou rodinu

Vyberte krásné dárky pro celou rodinu

Také se už nemůžete dočkat atmosféry přicházejících Vánoc? Možná je to už dlouho, co jste si naposledy Vánoce skutečně užili. Vánoční atmosféra má své jedinečné kouzlo, které bychom si měli užívat každý rok. Vánoce jsou také časem lásky, souznění a také dárků. Už máte svůj seznam vánočních dárků?