verze pro tisk

Krásná i ve spánku aneb jaké vybrat pyžamo?

19. prosinec 2013

Vybrat si správné pyžamo nemusí být úplně jednoduchá záležitost. Při spaní byste se měla cítit hlavně pohodlně. I spací úbor vám ovšem může slušet. Potěšte svého partnera a oblékněte sexy košilku, která probudí jeho fantazii.

Flanelové pyžamo

Toto pyžamo je klasika, v zimě příjemně zahřeje a nejčastěji se sestává z dlouhých kalhot a košile s dlouhým rukávem. Je zdobeno medvídky a podobnými motivy. Sice je roztomilé a funkční, ale těžko se dá mluvit o probuzení vášně.

Noční košile

Pokud zvolíte klasickou bavlněnou košilku s roztomilým motivem, tak děláte kompromis mezi klasickým pyžamem a sexy košilkou. Je pohodlná, ale v zimě ji nezapomeňte doplnit teplými ponožkami.

Volné triko

Mnoho žen s oblibou místo pyžama nosí vytahané triko. Může být klidně vašeho partnera. Je to pohodlná záležitost stejně jako košilka, ale už nemusí vypadat, tak roztomile.

Poskládej si sama

Pod tímto názvem se v podstatě neskrývá žádné určité pyžamo. jedná se o to, že si sama koupíte kraťasy či dlouhé kalhoty a doplníte je libovolným tričkem nebo košilkou. K tomuto účelu se hodí zejména krajkové topy, protože vypadají sexy a přitom jsou pohodlné.

Navíc v mnoha obchodech prodávají kalhoty i vrchní díl samostatně, takže si můžete pyžamo libovolně poskládat přímo tam.

Saténová košilka

Ta je samozřejmě příslibem vášně, pro svého partnera budete neodolatelná. Hodí se ovšem spíše pro letní měsíce, protože materiál je lehký a vzdušný.

Boxerky

Vyrábějí se i boxerky pro ženy, většinou jsou velmi pohodlné, a proto se hodí pro spánek, protože nikde nedřou a netlačí. Použít je můžete k triku, noční košili, ale i jen tak.

Spát samozřejmě můžete i nahá, ale v zimních měsících si koledujete o nastydnutí, proto vždy přizpůsobte pyžamo ročnímu období. Vybírejte jej i s ohledem na to, zda se chcete líbit nebo je vám jedno, jak vypadáte.

Autor: Veronika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Těhotenská móda: Jaké kalhoty vybrat pro období těhotenství

Těhotenská móda: Jaké kalhoty vybrat pro období těhotenství

V období těhotenství na vás čeká obměna šatníku. S rostoucím bříškem a dalšími viditelnými změnami vám bude oblečení ve velikostech, na které jste zvyklá, příliš těsné a malé. Abyste se nemusela trápit s nepohodlím, je rozhodně dobré si pořídit speciální těhotenské oblečení. Zejména je potřeba klást…

Rychle krásná : Šest kosmetických tipů pro efektivní péči

Rychle krásná : Šest kosmetických tipů pro efektivní péči

Zvládáte každodenní kolotoč v práci, staráte se o rodinu, o domácnost a na péči o sebe už vám příliš času nezbývá? Naštěstí existují téměř zázračné kosmetické přípravky, které rychle dodají unavené pokožce potřebnou energii, rozzáří vysušené vlasy a omladí vaši pleť. Vyzkoušejte, co dokážou!


Krásná i v zimě: Péče o vlasy a pokožku

Krásná i v zimě: Péče o vlasy a pokožku

Každé roční období s sebou přináší různé nároky na péči o pleť i vlasy. V létě si musíme poradit s vytrvalým slunečním svitem a v zimě naopak se zimou a vysušováním pokožky mrazy. Čím můžete oživit své vlasy a pleť, když venku přituhuje?

Jaké šperky se hodí na ples?

Jaké šperky se hodí na ples?

Začátek roku je vždy ve znamení plesů a bálů. Pokud už máte připravené plesové šaty, ale nevíte, jaké si k nim vzít šperky, mohou vám pomoci následující rady.