verze pro tisk

Kam za zážitkem z relaxace?

8. březen 2019

Blíží se výročí Vašeho seznámení nebo jen tak chcete potěšit Vaši novou přítelkyni? Ať už hledáte dárek k výročí nebo jen tak pro radost, ten nejhezčí dárek je ten, který je věnován od srdce. Právě takové jsou zážitky od společnosti Allegria.

Za romantikou do Mariánských Lázní

Romantickou atmosféru navodíte překvapením v podobě naplánování relaxačního pobytu pro dva. Mariánské Lázně jsou k této příležitosti jako stvořené. Toto západočeské město patří k jedněm z nejkrásnějších lázeňských měst v celé Evropě. Od nepaměti sem přijížděli za relaxací a léčivými prameny slavné osobnosti. Velmi rád zde pobýval například slavné německý básník a dramatik Goethe nebo vlámský malíř Jan Swerts. Půvabné pavilony, skvěle upravené vycházkové cesty, parky a kolonády lákají k romantickým procházkám i k rozjímání. Zároveň toto město zve každoročně k aktivnímu odpočinku. Během relaxačního wellness víkendu pro dva zapomenete na všechny každodenní starosti a dáte alespoň na chvíli sbohem všedním povinnostem. Společnou relaxaci v sauně, aroma masáž či termoterapii můžete doplnit o několik sladkých slov o tom, jak moc Vám na Vaší partnerce záleží. Zaujala Vás taková nabídka na romantický víkend? Pak ještě dnes pořiďte voucher na zde www.firmanazazitky.cz/relaxacni-vikend.

Kam za jednodenním wellness zážitkem?

Firma na zážitky přináší také inspiraci na mnoho dalších romanticky laděných prodloužených víkendů. Rozmazlovat se můžete nechat během wellness víkendu v Jizerských horách nebo si alespoň jednou za život dopřát luxusní noc v Tančícím domě s delikatesní večeří. V portfoliu společnosti Allegria však najdete i velmi lákavé wellness pro dva na jeden den. K nim bezpochyby patří relaxace v Augustianu pro dva, projížďka po Vltavě s horkou lázní nebo pivní koupel s masáží pro dva.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

4 způsoby, jak relaxovat

4 způsoby, jak relaxovat

Potřebujete si odpočinout a přemýšlíte, jaký způsob relaxace zvolit? Máte několik možností. Přinášíme vám seznam několika způsobů, při kterých se finančně nezruinujete nebo je dokonce můžete provozovat i doma.

Vyberte krásné dárky pro celou rodinu

Vyberte krásné dárky pro celou rodinu

Také se už nemůžete dočkat atmosféry přicházejících Vánoc? Možná je to už dlouho, co jste si naposledy Vánoce skutečně užili. Vánoční atmosféra má své jedinečné kouzlo, které bychom si měli užívat každý rok. Vánoce jsou také časem lásky, souznění a také dárků. Už máte svůj seznam vánočních dárků?


Znáte Penzion Uno? Málo známý klenot na Zlínsku láká na moderní gastronomii a hezké pokoje

Znáte Penzion Uno? Málo známý klenot na Zlínsku láká na moderní gastronomii a hezké pokoje

S rozvojem regionální turistiky se nám postupně plní všemožné diskuze na internetu zaručenými tipy a doporučeními, do jaké restaurace zavítat, kde vaří to pravé domácí, jídlo kde přespat, nebo kde najít onu ideální vyhlídku na krásné panoramatické fotky.