verze pro tisk

Jak si vybrat šaty podle postavy?

17. prosinec 2013

Chystáte se na nějakou společenskou akci a nevíte, co na sebe? Sáhněte po šatech, zaručí vám, že budete vypadat žensky. Myslíte, že si šaty se svojí postavou nemůžete dovolit? Omyl, šaty sluší každé ženě, stačí zvolit správný střih a i s pár kily navíc můžete být za hvězdu večera.

Vysoká postava

Tyto ženy mají výběr velmi jednoduchý, jelikož mohou sáhnout po upnutých, krátkých, sexy šatech. Pouzdrové šaty jsou to pravé pro vás. Pokud zvolíte šaty v délce nad kolena, tak zvýrazníte své nekonečně dlouhé nohy.

Drobná postava

Ženy s drobnou postavou mají většinou tu výhodu, že jim sluší všechno. Zvýrazněte svou postavu přiléhavými šaty, které obtáhnou každou vaši křivku. Nemáte se, za co stydět. Vaši krásu podtrhne nějaký výraznější doplněk na šatech, může to být krajková aplikace, výrazný výstřih či jen líbivá ozdoba.

Postava přesýpacích hodin

Zde záleží, jaké další proporce má vaše postava. Pokud máte pouze sexy křivky do tvaru přesýpacích hodin, tak se pro vás hodí upnuté šaty se zúžením v pase. Tímto outfitem skvěle zvýrazníte své křivky a žádný muž vám neodolá. Dejte si pozor na délku šatů, abyste ovšem nevypadala příliš lacině.

Druhou možností postavy přesýpacích hodin je nějaké to kilo navíc se silnějšími stehny. V tomto případě upnuté šaty nenoste, akorát byste upozornila na svůj nedostatek. Sáhněte po šatech, které jsou přeštípnuté v pase, ale mají rozšířenou sukni.

Tímto trikem upoutáte na svůj útlý pas a ve spodních partiích skryjete i pár kilo navíc. Vhodné je volit šaty s korzetem, protože ten krásně vytvaruje váš trup.

Vidíte, každá žena, bez ohledu na svůj typ postavy, si může obléknout šaty. Zapomeňte na nudné kalhoty a vyrazte na večírek oblečená elegantně a žensky. Navíc se blíží sezóna plesů.

Autor: Veronika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Plesové šaty: Jak si vybrat ty pravé?

Plesové šaty: Jak si vybrat ty pravé?

Blíží se plesová sezóna. Nevejdete se do loňských šatů nebo už se vám jenom nelíbí? Nebaví vás na každý ples nosit ty stejné? Poradíme vám, jaké plesové šaty si vybrat, abyste v nich zazářila.

Typ postavy: obdélník. Jak vypadat více žensky?

Typ postavy: obdélník. Jak vypadat více žensky?

Ženy s typem postavy obdélník často vypadají nepříliš žensky. Přitom stačí pár jednoduchých triků a vaše postava bude rázem souměrná.


Tvar postavy jablko. Jaké oblečení vám sluší?

Tvar postavy jablko. Jaké oblečení vám sluší?

Víte jaký typ postavy máte? Pokud ne, tak byste to měla co nejdříve zjistit a oblékat se podle toho. Dnešní článek je o ženách s tvarem postavy jablko.

Plavky pro váš typ postavy

Plavky pro váš typ postavy

Léto se blíží a nadchází čas výběru plavek pro letošní sezónu. Ať už jste malá, vysoká, máte malá či velká prsa, máme pro vás rady ohledně toho, jaké plavky zvolit.