verze pro tisk

Jak si doma vytvořit ženský koutek?

13. listopad 2013

Každá žena by měla mít někde svoje místečko, kde o sebe bude moc v klidu pečovat. A proč stát každý večer v koupelně před zrcadlem, když se k tomu můžete pohodlně posadit a věnovat se sama sobě?

Toaletní stolek: Nepostradatelný pomocník

Když mluvíme o ženském koutku, tak máme samozřejmě na mysli toaletní stolek. Přesně takový, který můžete znát z různých pohádek, kde se u něho princezny zkrášlují.

Toaletní stolek je skvělý pro uspořádání věcí. Nejen že se tam vejdou veškeré vaše šminky, ale můžete si vyčlenit místo i pro šperky. Navíc na stolek se dají vystavit parfémy, které se pyšní nápaditými flakony.

Zapomeňte na přeplněné poličky v koupelně. V mnoha přihrádkách, které toaletní stolky nabízejí, budete mít vše po ruce. Při líčení se budete moc pohodlně usadit a opřít si ruku, takže už žádné kostrbaté linky nebo přetáhnutí řasenkou, protože vám prostě ujela ruka.

Dalším plusem toaletního stolku je, že váš partner i děti ocení, když ráno nebudete půl hodiny blokovat koupelnu kvůli zkrášlování.

Nákup toaletního stolku

Přímo toaletní stolek můžete nakoupit v mnoha prodejnách s nábytkem. Většinou ale mají od tohoto druhu nábytku jen jeden kus a více jich nevyrábějí. Před nákupem se jistě vyplatí zapátrat na internetu a vybrat si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Je možné, že vám do oka žádný ze stolů nepadne. Pak budete muset přistoupit k řešení „udělej si sama.“ A co tím máme na mysli? Nebojte, nechceme, abyste si vzala do ruky kladivo, hřebíky a vyráběla po večerech stolek.

Budete muset sehnat sehnat obyčejný stůl nebo komodu, která bude vyhovovat vašemu záměru a zvlášť si nakoupit vhodné zrcadlo a případně nějaké zásuvky či poličky, kterými svůj ženský koutek doplníte.

Jakmile se toaletní stolek stane součástí vašeho domova, tak uvidíte, že si jej nebudete moci vynachválit. Je velmi praktický a navíc pokud si jej hezky zařídíte, tak i vzhledný. Kamarádky vám jistě budou závidět, že máte takový koutek, kam vám partner vůbec nechodí.

Autor: Veronika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Typ postavy: obdélník. Jak vypadat více žensky?

Typ postavy: obdélník. Jak vypadat více žensky?

Ženy s typem postavy obdélník často vypadají nepříliš žensky. Přitom stačí pár jednoduchých triků a vaše postava bude rázem souměrná.

Gelové nehty: Jak na doplnění doma?

Gelové nehty: Jak na doplnění doma?

V prvním článku o gelových nehtech jste se mohli dočíst, proč tvořit gelové nehty z pohodlí domova, co vám to přinese a hlavně jakou výbavu potřebujete. Je tam také popsán postup, jak si vytvořit první gelové nehty. Dnes se budeme věnovat doplnění gelových nehtů vlastními silami.


Krásné nehty. Víte, jak o ně doma pečovat?

Krásné nehty. Víte, jak o ně doma pečovat?

Dáváte přednost přirozené kráse, nebo vás láká originalita? V každém případě pěstěné ruce s upravenými nehty jsou vaší vizitkou. Jejich vzhled můžete měnit podle aktuální situace a nálady. Krásné nehty dokážou vaše oblečení úžasně doplnit anebo mu dát i jinou dimenzi. Experimentujte se zářivými odst…

Postup, jak na gelové nehty doma: Jak okouzlit pěstěnými nehty?

Postup, jak na gelové nehty doma: Jak okouzlit pěstěnými nehty?

Pěstěné ruce a upravené nehty jsou vizitkou každé ženy. Skvělou volbou jsou gelové nehty, ale pravidelná návštěva kosmetických salónů se prodraží. Víte, jak ušetřit? Poradíme vám postup, jak si vytvořit gelové nehty doma.