verze pro tisk

Elektronické cigarety: Objevte nové možnosti kouření

24. červenec 2012

Kouření si můžete zpříjemnit, elektronické cigarety nabízejí dosud nepoznané možnosti a to každému kuřákovi. Zaměřovali jsme se na jednotlivé kuřáky a výhody, které jim elektronická cigareta přinesla. Zajímá vás, co by tento produkt mohl nabídnout vám?

I když jsou elektronické cigarety často inzerované s odvykáním na nikotin, široké využití si najdou u každého kuřáka. Elektronická cigareta vám nabídne 250 až 300 cigaret v jednom. To je značná úspora místa i starostí. Tuto výhodu oceníte především na cesty, dovolenou atd. Místo několika krabiček cigaret si vezmete pouze elektronickou cigaretu a maximálně pár nových náplní. Navíc nepotřebujete zapalovač, což je o další starost méně.

Pokud byste chtěli elektronickou cigaretu přímo na cesty, můžeme vám doporučit Intellicig EVOlution BLACK DOUBLE. Díky 2 bateriím, 15ti patronám a kvalitnímu atomizéru máte dostatečnou kvalitu i zásobu. Pouze si pohlídejte dostatek náplně neboli e-liquidu.

S elektronickou cigaretou zapadnete do skupiny kuřáků i nekuřáků. Stále budete kouřit, ale zároveň mnohem méně obtěžovat okolí. To znamená nové přátele, kterým kouření vadí.

Zapomenout nesmíme ani na cenu, která je pro kuřáka příznivější. Elektronické cigarety sice stojí kolem tisíce korun (lze sehnat i pod tuto sumu), ale samotné náplně jen 500 korun (na 250 až 300 cigaret). Investice se vám rychle vrátí. V neposlední řadě ještě připomeneme, že kouření elektronické cigarety je oproti normální cigaretě zdravější, ovšem i přesto zdraví škodlivé.

Jak přestat kouřit

Jak již bylo zmíněno, elektronické cigarety jsou vhodné k odstranění závislosti na nikotinu. Pokud nevíte, jak přestat kouřit, kupte si elektronickou cigaretu a postupně (velmi pomalu) snižujte množství nikotinu v e-liquidu. Tento postup je zdlouhavý, ale právě proto účinný.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Čím vším se dají zdobit nehty? Možností je nepřeberné množství

Čím vším se dají zdobit nehty? Možností je nepřeberné množství

Péče o nehty je zcela zásadní zejména pro slečny a ženy. Zatímco muži se spokojí s tím, že mají nehty dobře ostříhané a neokousané, ženy si s nimi samozřejmě vyhrají mnohem více. Důležitou roli přitom hraje také jejich zdobení. V současné době existuje celá řada zdobících prvků a materiálů, které lz…

Objevte tajemství parfémů!

Objevte tajemství parfémů!

Přemýšlíte, který parfém je pro vás ten pravý a kam ho nanést, abyste si ho užila co nejdéle? Každá máme jiný vkus a v parfémech to platí dvojnásob, proto při jeho výběru se držte onoho známého přísloví „dvakrát měř a jednou řež“. Poradíme vám, jak si voňavou krásu co nejlépe vychutnat!


Krása z přírody: Objevte sílu soli!

Krása z přírody: Objevte sílu soli!

Sůl patří k našemu běžnému životu. Využíváme ji ale především v kuchyni, což je škoda, protože sůl nám může zajistit sametovou pokožku, klidný spánek i pročištěný organismus. Vyzkoušejte ji i vy!

Seznámení s mužem: Využijte online seznamku

Seznámení s mužem: Využijte online seznamku

Nemáte čas chodit neustále do společnosti a vyčkávat, až narazíte na nějakého příjemného a sympatického muže, s nímž byste strávila třeba i zbytek života? V dnešní době se můžete seznámit daleko snadnějším způsobem, a to pomocí internetové seznamky.