verze pro tisk

Barevný podzim aneb jak si uchovat letní náladu

18. říjen 2013

Léto je definitivně pryč a podzim v plném proudu. Většina z nás nosí smutnější a usedlejší barvy. Proč? Snad máme pocit, že k pochmurnému počasí patří nevýrazné oblečení. Omyl. Ne vždy je podzim nevýrazný, dokáže hrát všemi barvami. Vy na tom můžete být podobně, přečtěte si, jak do svého šatníku vpustit barvy.

Nebojte se barev!

Kupte si nějaký barevný kabátek. Jistě, chce to mít v záloze i kabát v neutrální barvě, ale uvidíte, že budete mít hned lepší náladu, když si v deštivém dni vezmete třeba modrý baloňák. Doplňte ho stylovým průhledným deštníkem a lidé se za vámi budou otáčet.

Pokud si myslíte, že mít na sobě barevné hlavní kousky je moc výstřední, tak sáhněte alespoň po doplňcích. Vždy můžete najít řešení, které vám bude vyhovovat a zároveň i splňovat nejnovější módní trendy.

Kupte si barevné boty, kabelku nebo šátek a noste je v kombinaci s decentním kabátkem. Celkově oživí váš outfit a kdykoliv zahlédnete svůj odraz třeba ve výloze tak se budete muset usmát, protože barvy dělají divy. Navíc dobrou náladu v takovém pochmurném počasí potřebujeme o to víc.

Jaká barva vám nesmí chybět v šatníku?

Letošní podzim se nese ve znamení fialové barvy a jejích odstínů. Již na první pohled si v obchodech můžete všimnou, že fialové oblečení se vyskytuje na přednějších místech.

Ještě nemáte svůj fialový kousek? Tak to nezapomeňte, co nejdříve napravit. To že je fialová na prvním místě v žádném případě neznamená, že nejsou v kurzu i jiné barvy. Nad všemi ostatními barvami dále vede hořčicová, petrolejová a smaragdová.

I když se budete oblékat do barev, tak to může být decentní. Záleží na tom, jak celý outfit sladíte. Nezapomínejte na doplňky a přidejte jim větší váhu, často jsou totiž naprosto zbytečně podceňovány. Nyní můžete do podzimních ulic vyrazit oděná v barvách.

Autor: Veronika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Barevná typologie: Jaro a podzim

Barevná typologie: Jaro a podzim

Ptáte se, proč jsme spojili tyto dva typy k sobě, přestože spolu na první pohled nesouvisí? Ženám, které patří k jedné z těchto skupin, totiž sluší teplé barevné odstíny. Čtěte dál a dozvíte se, jaké barvy vám sluší a co nosit, abyste byla za hvězdu.

Až se zima překulí, aneb jaká kabelka by vám měla na jaře společnost?

Až se zima překulí, aneb jaká kabelka by vám měla na jaře společnost?

Vánoce nám pomalu klepou na dveře a společně s nimi i začátek nejchladnějšího období v roce – zimy.


Krásná i ve spánku aneb jaké vybrat pyžamo?

Krásná i ve spánku aneb jaké vybrat pyžamo?

Vybrat si správné pyžamo nemusí být úplně jednoduchá záležitost. Při spaní byste se měla cítit hlavně pohodlně. I spací úbor vám ovšem může slušet. Potěšte svého partnera a oblékněte sexy košilku, která probudí jeho fantazii.

Dámské oblečení: Letní šaty pro rok 2014

Dámské oblečení: Letní šaty pro rok 2014

Blíží se doba, kdy venku budou panovat tropické třicítky. Jste na to dostatečně připravena a už víte, co si obléknete, až půjdete ven na procházku či na nějaký večírek? Právě nyní je ten pravý čas, abyste obnovila váš letní šatník.