verze pro tisk

Balzám na rty pro vaše zdraví a krásu: Nyní si můžete nechat vyrobit balzámy s reklamním potiskem

18. květen 2015

Popraskané a vysušené rty občas trápí snad každého z nás. Příčiny lze hledat v nedostatečné péči o pokožku, ale třeba i ve špatné stravě. Jednou z pomůcek, jak jim navrátit vitalitu a přirozený vzhled, je využití balzámu na rty. Nyní máte možnost si balzámy na rty objednat dokonce i jako originální reklamní předměty, které přispějí k lepší prezentaci vaší firmy.

Balzámy na rty jako reklamní předměty? Zákazníci je milují

V rámci konkurenčního boje a snahy o zviditelnění se i u nás stalo zvykem, že firmy svým klientům a věrným zákazníkům dávají při různých příležitostech speciální dárky a bonusy. I drobné předměty, které jim věnují, je dokážou přilákat zpět. Přispívají tak k lepšímu obchodu a ziskům, firma je díky reklamním darům daleko více vidět.

Obvykle se firmy prezentují v podobě klíčenek, zapalovačů apod. Co ale takhle právě reklamní balzámy na rty? Jde o řešení, které je poměrně unikátní. Svým zákazníkům a klientům dáte vědět, že vám na nich záleží.

Dodejte vlastní fotografii a za pár dnů máte balzámy k dispozici

Špičkové hydratační balzámy na rty s reklamním potiskem vaší firmy či jiným motivem objednáte u firmy Moje Kosmetika. Stačí navštívit její web, vybrat si některou z příchutí, zvolit počet objednávaných kusů a potvrdit objednávku. Ještě přiložíte fotografii, jež má na reklamních produktech být a je hotovo. Výroba a dodání zboží pak potrvá přibližně 10 pracovních dní.

Na výběr máte z několika příchutí

Firma nabízí balzámy na rty s přírodními extrakty. Například se jedná o extrakt rakytníku. Tato rostlina má prokazatelně příznivé účinky na zdraví pokožky. Přispívá k její rychlé regeneraci a pružnosti, navíc mají látky v ní obsažené antibakteriální účinky.

Dále si můžete vybrat třeba i balzám s příchutí brusinky, který působí jako prevence proti UV záření. Právě častý pobyt na sluníčku bývá příčinou popraskání a pálení rtů, které se dá účinně zmírnit jedině pomocí kvalitního balzámu na rty.

Pro více informací o možnosti objednání reklamních balzámů na rty od společnosti Moje Kosmetika navštivte webové stránky http://www.balzamy.cz.

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Přírodní kosmetika: Čerpejte krásu z říše rostlin!

Přírodní kosmetika: Čerpejte krásu z říše rostlin!

Skvěle vypadat a cítit se plná energie? Kdo by nechtěl? Nepotřebujete k tomu drahé krémy, ani chemicky vyráběné vitaminové doplňky. Stačí zajít na zahrádku nebo sáhnout za okno do truhlíku. Poradíme vám, jak můžete dary přírody nejlépe využívat.

Dárek k Valentýnu, který ocení vaše partnerka

Dárek k Valentýnu, který ocení vaše partnerka

Polovina února, konkrétně datum 14.2., je ve znamení svátku zamilovaných, tedy tzv. svátku sv. Valentýna. Slaví jej zejména mladší generace. Jeho součástí je nepochybně kromě rozdávání radosti partnerovi také věnování nějakého daru. Pro pány zde mám jeden tip. Zajímavým a poměrně originální dárkem n…


Barvičky pro vaše oči. Jaké vám budou nejvíc slušet?

Barvičky pro vaše oči. Jaké vám budou nejvíc slušet?

Máte pocit, že se v nepřeberném množství očních stínů ztrácíte? Obchody nabízejí mnoho palet s různými barevnými kombinacemi, která je ale pro vás ta nejlepší? Poradíme vám, který odstín si vybrat.

3 tipy, jak zvýraznit rty

3 tipy, jak zvýraznit rty

Většina žen si maluje oči a na rty často zapomíná. Platí sice pravidlo, že pokud zvýrazníte oči, tak rty by již neměly přivádět pozornost, ale balzámem či leskem rozhodně nic nezkazíte. Poradíme vám, jak ústa nalíčit, aby byly v souladu s celým vaším make-upem.