verze pro tisk

Adrenalinové zážitky jako dárek

10. březen 2014

Jaro se začíná probouzet pomalu ze svého zimního spánku a venku to začíná vypadat opět o něco veseleji. Sluneční paprsky zvou k jarním procházkám. Jaro to je také ideální období pro to podniknout něco netradičního v našem volném čase.

S výběrem aktivit Vám velmi ráda pomůže také Firma na zážitky. Tato společnost je cenným pomocníkem při výběru dárků pro Vaše nejbližší k narozeninám i k nejrůznějším jubileím. Jedinečný dárek zde najdete také pro nevěstu a ženicha.

Vyberte si co je vám nejmilejší

Dárek můžete volit hned podle několika kategorií. Lidé, kteří rádi upřednostňují dobrodružství a chvíle napětí, jistě neopovrhnou některým z adrenalinových dárků. Mezi ně patří i flyboard, díky kterému můžete zažít adrenalinovou zábavu na vodě. Přitom umět ovládat flyboarding je podobně jako chůze naprosto intuitivní záležitostí. Vznést se můžete až do výšky deseti metrů nad hladinou vodu.

Při flyboardingu nemusíte být však pouze vyneseni do výšky, ale můžete si vyzkoušet, jaké je to ocitnout se pod hladinou vody. Adrenalin Vám do krve může vrhnout také indoor skydiving.

Stále vyhledávanější indoor skydiving

S indoor skydivingem zažijete, jaké to je spustit se volným pádem z výšky bez padáku. Tento sportovní kousek si můžete na vlastní kůži vyzkoušet v první Skydive Aréně v České republice a také ve východní Evropě. Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jaké to je vznášet se jako ptát až v rychlosti dvě stě osmdesát metrů za hodinu. V ceně balíčku je zahrnuta také instruktáž a speciální oblečení, které se pro indoor skydiving doporučuje obléknout. Celým úkonem Vás bude provádět instruktor. Více informací naleznete také na této webové adrese: www.firmanazazitky.cz.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Hedvika

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Zážitek jako ideální dárek k výročí svatby

Zážitek jako ideální dárek k výročí svatby

Blíží se výročí vaší svatby a ráda byste partnera potěšila netradičním dárkem? Pokud toužíte zase po letech zažít vánek romantiky, pak zapomeňte na obvykle hmotné dárky v podobě košile, parfému nebo třeba zlatého řetízku s počátečními písmeny Vás a Vašeho muže.

Dárek k Valentýnu, který ocení vaše partnerka

Dárek k Valentýnu, který ocení vaše partnerka

Polovina února, konkrétně datum 14.2., je ve znamení svátku zamilovaných, tedy tzv. svátku sv. Valentýna. Slaví jej zejména mladší generace. Jeho součástí je nepochybně kromě rozdávání radosti partnerovi také věnování nějakého daru. Pro pány zde mám jeden tip. Zajímavým a poměrně originální dárkem n…


Vánoční dárek pro ženu: Kosmetický balíček

Vánoční dárek pro ženu: Kosmetický balíček

Vánoce se blíží, ještě nemáte nakoupené dárky a přemýšlíte, čím obdarovat ženskou část rodiny? Sáhněte po kosmetickém balíčku, ale pozor na výrobky, které se v něm budou nacházet. Poradíme vám, jak vytvořit balíček, který potěší každou ženu.

Polokošile jsou ideální jako letní firemní oblečení

Polokošile jsou ideální jako letní firemní oblečení

Provozujete restauraci, obchod s potravinami či jiným zbožím a chcete, aby se vaši zaměstnanci už na první pohled odlišovali od zákazníků? Pak jim pořiďte firemní oblečení. Dejte si ale pozor na to, aby bylo dostatečně kvalitní a pohodlné. Jedině tehdy, když se v něm zaměstnanci budou cítit dobře, p…